دبیر فدراسیون تنیس:

كمیته فنی نمادین نیست

كمیته فنی نمادین نیست

به گزارش ساماس فرزین ضیا آذری اظهار داشت: كمیته فنی تمام مسائل فنی فدراسیون را بررسی می كند و خروجی آن ضمانت اجرایی دارد.


دبیر فدراسیون تنیس در گفتگو با ایسنا درباره ی اینکه تصمیمات کمیته فنی تا چه اندازه برای فدراسیون تنیس اهمیت دارد، بیان نمود: کمیته فنی فدراسیون با وجود نفراتی چون عیسی خدایی، اکبر طاهری، ناصر میرزایی و جهانبخش سوری ترکیب سنگینی دارد و بررسی تمام مسائل فنی فدراسیون به آنها محول شده است. کمیته فنی نظرش را به رئیس فدراسیون اعلام می کند و رئیس فدراسیون هم از نظر آنها بطور قطع استفاده خواهد نمود.
او اضافه کرد: نخستین مأموریت کمیته فنی هم انتخاب سرمربیان تیم ملی رده های سنی است و قرار شد اولین نشست این کمیته هم ۲۷ مهر باشد. در کل کمیته فنی نمادین نیست و خروجی آن ضمانت اجرایی دارد.
ضیا آذری در مورد وضعیت بودجه فدراسیون هم اظهار داشت: بودجه فدراسیون یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بود اما تقویم سال ۹۹ فدراسیون بسته نشده بود که آنرا آماده کردیم و تحویل دفتر مطالعات و برنامه ریزی وزارت ورزش دادیم. شش ماهه اول که گذشت بودجه برای شش ماهه دوم ۷۰۰ میلیون تومان بود که با دفاع از تقویم خود و با عنایت به بودجه ای که مجلس برای تنیس در نظر گرفته بود، بودجه فدراسیون از ۷۰۰ میلیون به ۳ میلیارد افزایش یافت.
وی در مورد وضعیت مالی فدراسیون هم تصریح کرد: بخشی از بدهی های خود همچون ۵۰۰ میلیون تومان را به شرکت توسعه و تجهیز پرداخت کردیم. جام حذفی مردان و بانوان را برگزار کردیم و حواله های جوایز را به تیم ها دادیم تا به فدراسیون بیایند و جوایز خود ر دریافت نمایند. در کل شرایطمان خیلی بد نیست. البته برنامه ریزی انجام دادیم که با آن شرایط تنیس از لحاظ جذب اسپانسر و ایجاد انگیزه در بازیکنان متفاوت می شود. مرحله اول رونمایی از برنامه ها ۱۰ آبان انجام می شود. برنامه ای که داریم به وضعیت مالی فدراسیون هم کمک خواهد نمود.
دبیر فدراسیون تنیس در پاسخ به این پرسش که مشکل زمین تنیس نداشتن فدراسیون حل شد یا خیر، خاطرنشان کرد: نامه نگاری با شرکت توسعه و تجهیز انجام شده و وزیر هم دستورات لازم را داده است. قرار شد زمین در اختیار فدراسیون قرار بگیرد و احیانا در سال ۹۹، شش زمین به ما تعلق می گیرد.

منبع:

1399/07/20
20:23:31
5.0 / 5
1340
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳