هادی طباطبایی:

استقلالیها با اسم استراماچونی بازی كردند

استقلالیها با اسم استراماچونی بازی كردند

ساماس: پیشكسوت آبی پوشان اظهار داشت: مدیران استقلال بجای آن كه رضایت شفر را بگیرند تا پنجره های نقل و انتقالات باز شود، رفتند با اسم استراماچونی بازی كردند.به گزارش ساماس به نقل از مهر، هادی طباطبایی درباب دیدار استقلال و پاختاکور گفت: این بازی را از دو زاویه می توان تحت بررسی قرار داد. یک زاویه مباحث فنی بازی است و زاویه دیگر مباحث حاشیه ای و داوری بازی. می توان گفت از نظر فنی پاختاکور بهتر از استقلال بازی کرد و می توان گفت اشتباهات بزرگ داور بازی موجب شکست آبیها شد که هر دو دیدگاه هم می تواند درست باشد.
وی بیان داشت: پاختاکور بازی را خیلی خوب شروع کرد و توانست با قدرت حفظ توپ بازی را کاملا در اختیار بگیرد. در صورتیکه تیم ازبکستانی بر بازی تسلط داشت استقلال بر خلاف جریان بازی و با توانمندی علی کریمی به گل اول رسید. اما این گل هم جریان بازی را تغییر نداد و همچنان تیم پاختاکور بود که بر بازی تسلط داشت.
سنگربان سابق استقلال در گفتگویش با برنامه چاپ اول شبکه خبر افزود: این تیم خط حمله خیلی خوبی دارد که مکمل این خط حمله، مدافعان و بازیکنان کناری هستند. غیبت همزمان غفوری و میلیچ برای این تیم گران به اتمام رسید و این خط حمله خوب بخش مهمی از کارایی اش را از دست داد. غیبت وریا و میلیچ ضربه سنگینی در این بازی به تیم زد.
طباطبایی با اشاره به پنجره بسته نقل و انتقالاتی اظهار داشت: کمبود بازیکن هم در این تیم مزیدی بر علت شد و موجب شد آبیها با تعداد کمی بازیکن در این مسابقات حضور پیدا کنند. استفاده از یکسری بازیکن ثابت در دیدارهای فشرده که هر سه روز یکبار برگزار می شد منجر به افت انرژی بازیکنان این تیم شده بود.
پیشکسوت استقلال در ادامه اظهار داشت: واقعا متاسفم تیمی که در حال اعزام به چنین رویداد مهمی است، پنجره نقل و انتقالاتی اش بسته باشد. مدیران باشگاه که جام حذفی را از دست داده بودند، موجی به اسم استراماچونی راه انداختند و روی آن موج سوار شدند تا غم شکست مقابل تراکتور و از دست رفتن جام را فراموش کنند. در صورتیکه مذاکره با شفر و جلب رضایت او بسیار مهمتر بود. مدیران این باشگاه باید پرداختی به شفر و باز کردن پنجره های نقل و انتقالاتی را در اولویت قرار می دادند.
سنگربان پیشین آبی پوشان اشاره کرد: تیمی مثل استقلال سالانه ده ها میلیارد هزینه می کند تا یک جام به دست آورد اما جام ها و موقعیت ها یکی پس از دیگری به سبب اشتباهات مدیریتی از دست می رود.
طباطبایی درباب انتخاب سرمربی فصل آینده اظهار داشت: در فوتبال ما فلسفه ای برای انتخاب سرمربی نیست. ممکنست تصمیماتی گرفته شود که امروز مسکن باشد اما دو ماه بعد تبدیل به معضل شود. باشگاه های ما معمولا مبتنی بر اتفاقات سرمربی خودرا انتخاب می کنند نه با علم به داشته های خود. من نمی دانم الان مدیران باشگاه استقلال چه تصمیمی برای فصل آینده این تیم گرفته یا مقرر است بگیرند.


منبع:

1399/07/06
18:31:09
5.0 / 5
1723
تگهای خبر: مكمل , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا