برای تصویب بودجه سال ۹۹؛

نشست هیأت رئیسه فدراسیون كشتی انجام شد

نشست هیأت رئیسه فدراسیون كشتی انجام شد

ساماس: دومین جلسه هیأت رئیسه فدراسیون كشتی و نخستین جلسه در سال جدید در سالن كنفرانس خانه كشتی شهید ابراهیم هادی اجرا شد.به گزارش ساماس به نقل از سایت فدراسیون کشتی، در این نشست که با حضور محمدرضا طالقانی رئیس اسبق فدراسیون، بهروز نعمتی سرپرست سابق فدراسیون، دکتر سهراب کیهانی، نصراله انصاری بازرس قانونی مجمع فدراسیون، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون، حمید سوریان نایب رییس و سیدجلال عسگری دبیر فدراسیون کشتی حضور داشتند در مورد برنامه های جاری فدراسیون کشتی بحث و تبادل نظر شد و هر یک از اعضاء نظرات خودرا بیان نمودند.
در ادامه گزارشی از پرداخت دیون معوق فدراسیون کشتی به آژانس های هواپیمایی، داوران و پرسنل فدراسیون کشتی، فروشگاه های پوشاک و البسه ورزشی و فروشگاه های مواد غذایی ارائه شد.
همچنین برنامه و بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۹ فدراسیون کشتی ارائه و بعد از بررسی توسط اعضاء به تصویب رسید.
چرخه انتخابی تیم های ملی کشتی نیز از موارد مهمی بود که در این جلسه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
گزارشی از عملکرد فدراسیون در بخش روابط بین الملل و موانع موجود و گزارش پیش بینی منابع مالی مورد نیاز تا آخر سال جاری نیز از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.
در جریان این جلسه حکم انتصاب دکتر سهراب کیهانی بعنوان هیأت رئیسه فدراسیون کشتی که از طرف وزیر ورزش و جوانان صادر شونده بود، توسط محمدرضا طالقانی و بهروز نعمتی به وی اهدا شد.


منبع:

1399/03/21
11:50:57
5.0 / 5
1998
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا