تكلیف انتخابات فدراسیون دانشگاهی

تكلیف انتخابات فدراسیون دانشگاهی

به گزارش ساماس مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به ریاست وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می گردد.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، مجمع انتخاباتی فدراسیون دانشگاهی به منظور انتخاب رئیس فدراسیون با حضور شش نامزد تایید صلاحیت شده به نامهای هادی بشیریان، محمد پورکیانی، داود حومنیان شریف آبادی، جواد شهلایی باقری، عبدالمهدی نصیرزاده و جمشید همتی مراد آبادی فردا (شنبه) برگزار می گردد.
این مجمع انتخاباتی در حالی به منظور شناخت سومین رئیس فدراسیون فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برگزار می گردد که پیش از این به علت شیوع کرونا در دو برهه زمانی مختلف لغو شده بود.
بعد از آنکه ۲۸ تیرماه سالجاری، ستاد ملی مدیریت کرونا اعلام نمود بنابر مصوبه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی این ستاد، برگزاری هرگونه همایش، سمینار و گردهمایی حضوری در سطح کشور تا شرایط کاهش شیوع و ابتلای بیماری کرونا ممنوع می باشد، مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی که قرار بود در تاریخ ۳۱ تیرماه برگزار شود، لغو شد.
پیش از آن هم قرار بود مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ۱۹ اسفندماه سالجاری برگزار گردد که با بیان این فدراسیون و بر مبنای مصوبه ستاد سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری به جهت شیوع کرونا لغو شد.
آخرین مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های دانشگاهی ۱۷ اسفندماه سال ۱۳۹۴ برگزار و محمدرضا دهخدا با ۳۹ رای از مجموع ۵۲ رای بعنوان ریاست فدراسیون ورزش های دانشگاهی برای چهار سال انتخاب شد، ازاین رو حضور وی بعنوان رئیس فدراسیون دانشگاهی تا ۱۷ اسفندماه سال قبل بلامانع بود که در نهایت وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی محمدحسین علیزاده را ۲۶ اسفندماه بعنوان سرپرست فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی انتخاب کرد که تابحال دوره سرپرستی وی به بیشتر از هفت ماه رسیده است.1399/07/04
12:31:10
5.0 / 5
1678
تگهای خبر: امنیت , بیمار , بیماری , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا