مربی پرسپولیس:

قهرمانی در بازیكنان پرسپولیس نهادینه شده

قهرمانی در بازیكنان پرسپولیس نهادینه شده

به گزارش ساماس، مربی تیم فوتبال پرسپولیس با اعلان اینكه بازیكنان این تیم توانایی شنا كردن در عرض خلیج فارس را هم دارند، اظهار داشت: قهرمانی در ذهن بازیكنان ما نهادینه شده است.به گزارش ساماس به نقل از مهر، حمید مطهری در غیاب یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس با التعاون عربستان در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا شرکت کرد و اظهار داشت: بازیکنان پرسپولیس ذهن برنده دارند و این قهرمانی در آنها نهادینه شده و به یک باور تبدیل گشته است.
وی اضافه کرد: اگر بچه های پرسپولیس بگویند می توانند عرض خلیج فارس را شنا کنند به حرفشان ایمان داریم چون فوق العاده جنگجو، با غیرت و مبارز هستند و قادرند هر غیر ممکنی را ممکن کنند. این برای ما بعنوان مربی موجب افتخار است. همه فکر می کنند قهرمانی هایی که تیم پرسپولیس در لیگ ایران می آورد، پیچیده است در صورتیکه بسیار ساده است چون بازیکنانش همیشه تلاش و تمرین می کنند برای رسیدن به بالاترین حد موفقیت. این قابل ستایش است.
مربی پرسپولیس درباره اشتباهات التعاون در دقایق پایانی بازی نخست اظهار داشت: بازی دوم سخت تر است. التعاون تیم باهوش و زیرکی است و باید خوب این تیم را کنترل نماییم. نقاط ضعف و قوت این تیم را به خوبی می شناسیم ولی وارد جزئیات نمی شوم. هنر بچه های ما بود که در ۱۰ دقیقه از موقعیت استفاده کردند. تعاون در خط حمله و ضربات ایستگاهی تیم قابل احترامی است و باید آنها را خوب کنترل نماییم. بازی برگشت اساسا سخت تر است.
از مطهری درباره جایگاه نامناسب التعاون در لیگ عربستان پرسش شد و اینکه آیا رویارویی با این تیم در این شرایط جزو خوش شانسی پرسپولیس است؟ مربی پرسپولیس در پاسخ اظهار داشت: اصلا اینطور فکر نمی کنم. تعاون تیم قابل احترامی است و در لیگ عربستان گرفتار یکسری مشکلات شد و مربی اش تغییر نمود. این تیم زیرکانه و باهوش فوتبال بازی می کند. بازی سختی داریم و باید خوب آنها را کنترل نماییم. ما هم تیم بزرگی هستیم.


منبع:

1399/06/27
19:30:04
5.0 / 5
1826
تگهای خبر: شركت , هوش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا