جزیده :

به كیفیت رقابت ها باید توجه نمایند

به كیفیت رقابت ها باید توجه نمایند

ساماس: سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد در آستانه بازی مقابل پیكان تصریح كرد: كیفیت مسابقات باید در نظر گرفته شود و تنها هدف برگزاری رقابت ها نباشد.به گزارش ساماس به نقل از مهر دیدارهای هفته دوم لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه با برگزاری هفت دیدار برگزار می گردد و تیم شهرداری گنبد میهمان پیکان تهران است.
عظیم جزیده در گفتگو با خبرنگار مهر درباره بازی چهارشنبه مقابل تیم پیکان اظهار داشت: شناخت کاملی از بازی ها نداریم بازی هفته اول پیکان را از راه فیلم تماشا کردیم. این تیم بدون پاسور بود و شنیده ایم برای بازی روز چهارشنبه سوسن آبادی را به خدمت گرفته است. پیکان تیم قابل احترامی است تمرینات را دیر شروع کرده اما تیم جوان و با انگیزه ای است و کار ما را سخت خواهد نمود.
سرمربی تیم شهرداری گنبد افزود: در بازی نخست در دفاع ضعف داشتیم اما در سایر پست ها ازحریف بالاتر بودیم و در نهایت نتیجه واگذار شد. بازی اول شرایط سخت خویش را دارد تیم ما از سال قبل فقط دو بازیکن را حفظ کرد و شاکله اصلی از بین رفت. کار سختی در پیش داریم اما مطمین باشید بازی خوبی به نمایش خواهیم گذاشت. هم اکنون بازیکن کرونایی نداریم بعد از بازی مقابل پیکان باردیگر تست خواهیم داد. امیدوارم برای بازی سوم مشکلی پیش نیاید این بازی باید در خانه والیبال برگزار می شد متأسفانه این اتفاق رخ نداد و مقرر است بازی در ایران خودرو برگزار گردد. پیکان از باشگاه های قدیم است چند سالی در این تیم عضو بودم و حضور باردیگر ام در این سالن خاطراتم را زنده خواهد نمود.
جزیده درباره تاثیر کرونا بر کیفیت بازی ها اظهار داشت: باید تمهیداتی به کار گرفته شود. با ترکاشوند موافق بودم تیمی که سه پاسور اصلی خویش را در اختیار ندارد باید استراحت می کرد اما بازی برگزار گردید. صرفا برگزاری بازی ها نباید در اولویت قرار گیرد امنیت بهداشتی و جانی باید به صورت محتاطانه و فکورانه در نظر گرفته شود. این اتفاق در ادامه امکان دارد برای هر تیمی رخ دهد باید کیفیت بازی ها مدنظر قرار داده شود. نمی دانم چرا اصرار به برگزاری بازی پیکان شد از پشت پرده ها خبر ندارم.
جزیده در انتها اظهار داشت: کیفیت مسابقات باید در نظر گرفته شود سالن رقابت ها باید شرایط خوبی داشته باشد از سالن خودمان در گنبد انتقاد می کنم این سالن برای برگزاری مسابقات لیگ مناسب نبود در زمان برگزاری تمرینات به علت تهویه نامناسب درها را باز می گذاریم اما در روز مسابقه نمی توان این کار را انجام داد تهویه سالن اصلاً خوب نبود و بر بازی بازیکنان تاثیر گذاشت امیدوارم این نکات را در نظر گیرند.


منبع:

1399/06/26
11:40:34
5.0 / 5
1744
تگهای خبر: امنیت , بهداشت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا