فولاد اكسین خوزستان همچنان در آمد و رفت به لیگ كشتی!

فولاد اكسین خوزستان همچنان در آمد و رفت به لیگ كشتی!

ساماس: خوزستان شركت فولاد اكسین خوزستان همچنان برای تیم داری در لیگ برتر كشتی فرنگی كشور به سبب مخالفت بعضی از اعضای هیات مدیره، گرفتار تردید است و كشتی گیران این تیم نیز در بلاتكلیفی به سر می برند.


با گذشت حدود ۲ ماه از اعلام آمادگی فولاد اکسین جهت شرکت در لیگ برتر کشتی فرنگی کشور و ثبت قرارداد کشتی گیران تیم و همینطور حضور در قرعه کشی مسابقات، اما همچنان حضور فولاد اکسین در این رقابت ها در هاله ای از ابهام قرار دارد. این تیم تابحال یکی دو بار برای حضور در لیگ اعلام کتبی و شفاهی داشته است ولی گویا همچنان بین اعضای هیات مدیره این شرکت جهت شرکت در لیگ برتر اتفاق نظر وجود ندارد و آنها یک روز به حضور در لیگ، آری می گویند و روز دیگر منصرف می شوند.
این که چرا وقتی مسؤلان امر در فولاد اکسین برای حضور در لیگ برتر کشتی با یکدیگر همدلی و اتفاق نظر نداشتند اما جهت حضور در مسابقات پا پیش گذاشتند، سرمربی تیم را مشخص کردند و همینطور مبادرت به جذب بازیکن و ثبت قرارداد با آنها داشتند یک طرف، بلاتکلیفی فدراسیون و جامعه کشتی خوزستان هم طرف مهم دیگر قضیه است.
در این راستا حتی علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، حسینی نماینده اهواز، عالمی نیسی فرماندار اهواز، حیدری مدیرکل ورزش خوزستان و اعضای هیات کشتی استان هم طی مکاتبات با شرکت فولاد اکسین درخواست حضور این تیم در لیگ برتر را داشته اند و در حالیکه باردیگر مدیرعامل و برخی اعضای هیات مدیره موافقت شفاهی خویش را اعلام کردند، گویا در جلسه هیات مدیره بازهم اتفاق دیگری رخ می دهد و نامه حضور تیم در لیگ برتر به امضای تمام اعضا نمی رسد. حالا هم کشتی گیران تیم هم نمی دانند عاقبت قراردادهایی که ثبت کردند، چه می شود و در نهایت تیمی وجود دارد یا خیر.
مجید قائدی، سرمربی تیم کشتی فرنگی فولاد اکسین خوزستان در گفتگو با ایسنا در این خصوص اظهارکرد: در ابتدای امر با اشتیاق و امضای آقای ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین، نامه ای جهت حضور این تیم در لیگ برتر کشتی فرنگی به فدراسیون ارسال شد. ضمن این که آقای فرامرزی هم بعنوان نماینده شرکت جهت پیگیری تیم داری در لیگ برتر ارائه شد. بعد از آن هم با بنده برای پذیرفتن هدایت تیم و این که می خواهند تیم داری کنند و حتی به قهرمانی برسند، صحبت کردند که به آنها گفتم دادن قول قهرمانی کار درستی نیست ولی تمام تلاشم را به کار می گیرم که تیم روی سکو باشد.
وی بیان نمود: بودجه تیم هم مشخص شد و همراه با دوستانی از شرکت فولاد اکسین در راه انجام کارهای اداری تیم داری در لیگ قرار گرفتیم. سپس مبادرت به مذاکره با کشتی گیران کردیم و وقتی پای مذاکره می رفتیم برخی رقم هایی را عنوان می کردند که من در حد بودجه تیم نمی دیدم ولی در نهایت موفق شدیم یک تیم بومی و خیلی خوب را با حضور کشتی گیران نامی چون طاهری، کاویانی و ناصرپور که سه سهمیه جهانی مان هستند، ببندیم.
سرمربی تیم کشتی فرنگی فولاد اکسین خوزستان با بیان این که مسؤلان شرکت صفر تا ۱۰۰ جذب کشتی گیر را به من سپرده بودند، اظهار داشت: البته با هر کشتی گیری که وارد مذاکره می شدیم با هماهنگی و مشورت آقای فرامرزی مسئول امور ورزش شرکت فولاد اکسین بود و بعد از توافق و عقد قرارداد هم برگه قرارداد کشتی گیران را به صورت حضوری به خدمت مسئول امور ورزش شرکت می بردم. یک ماه به طول انجامید تا تیم را بستیم و تا این جای کار هم از این که مشکلی برای حضور در لیگ برتر وجود دارد، خبری نبود.
وی ادامه داد: حتی خود من هم در مراسم قرعه کشی که در فدراسیون بود شرکت کردم و قرعه خوبی هم به ما خورد و می توانستم جزو چهار تیم برتر هم قرار بگیریم اما کم کم زمزمه هایی در مورد این که گویا مشکلی در راه تیم داری بوجود آمده است، شنیدم. گویا قضیه به این صورت بوده که مدیرعامل باشگاه وقتی پای نامه حضور تیم در لیگ را امضا می کند، رضایت اعضای هیات مدیره را به صورت شفاهی گرفته بود، در حالیکه باید به صورت کتبی رضایت آنها گرفته می شد.
قائدی بیان نمود: در این میان هم ۲ تن از اعضای هیات مدیره مخالف تیم داری بودند که آقای حسینی نماینده اهواز، عالمی نیسی فرماندار اهواز و علیرضا دبیر رئیس فدراسیون هم مکاتباتی با مدیرعامل شرکت داشتند که در همین راستا شرکت فولاد اکسین اعلام نمود به علت بیماری کرونا و مخالفت دو نفر از اعضای هیات مدیره، از حضور در لیگ انصراف می دهیم. ما با مسؤلان شرکت صحبت کردیم و گفتیم پس بحث قرارداد کشتی گیرانی که قراردادشان ثبت و فرصتی که از آنها برای حضور در تیم های دیگر گرفته شده، چه می شود؟ که باردیگر رایزنی شد و اعلام نمودند که حضور پیدا می نماییم اما باردیگر در جلسه اعضای هیات مدیره در تهران، نامه صورت جلسه حضور تیم در لیگ برتر کشتی امضا نمی گردد.
وی اظهار داشت: البته فعلا هم نامه عدم حضور در لیگ به صورت مکتوب به فدراسیون ارسال نشده و جامعه کشتی خوزستان امیدوار است با عنایت به رویکرد خوب و همیشگی فولاد اکسین نسبت به ورزش استان، این تیم در لیگ شرکت نماید. حالا امید کشتی گیران تیم به استاندار خوزستان، فرماندار و دیگر نمایندگان اهواز است که جهت متقاعد کردن شرکت فولاد اکسین در رشته ای که ریشه در خوزستان دارد، کمک کنند. امیدوارم در نهایت هم این کشتی گیران ناامید و دلسرد نشوند.
منبع:

1399/06/24
13:53:47
5.0 / 5
1208
تگهای خبر: بیمار , بیماری , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا