رییس فدراسیون ورزش كارگری خبر داد

طرح ملی فتح ۳۱ قله در ۳۱ استان توسط كارگران كوهنورد

طرح ملی فتح ۳۱ قله در ۳۱ استان توسط كارگران كوهنورد

ساماس: رئیس فدراسیون ورزش كارگری از فتح ۳۱ قله در ۳۱ استان توسط كارگران كوهنورد در پنجشنبه این هفته با همكاری فدراسیون كوهنوردی و ورزش كارگری اطلاع داد و اظهار داشت: این طرح ملی در ۳۱ استان به صورت همزمان توسط ورزشكار كارگر اجرا و به نام جامعه كارگری ثبت خواهد شد.


جواد رمضی رئیس فدراسیون آماتور ورزش کارگری در گفتگو با ایسنا درباره اجرای طرح ملی صعود ورزشکاران کارگر به ۳۱ قله کشور اظهار نمود: مجوز این طرح از جانب فدراسیون کوهنوردی به فدراسیون کارگری داده شده و بر طبق این طرح ۳۱ قله مرتفع شناسایی شده از جانب فدراسیون کوهنوردی به صورت مشترک و همزمان توسط کارگران کوهنورد فتح خواهد شد
رمضی تصریح کرد: از ۳۱ استان مختلف ۱۰ نفر از بهترین های کارگران کوهنورد از هیات های استانی شناسایی و در روز پنجشنبه به طور همزمان این ۳۱ قله در یک طرح ملی فتح و برای جامعه کارگری ثبت خواهد شد. این کار برای نخستین بار با همکاری فدراسیون کوهنوردی و فدراسیون ورزش کارگری رخ خواهد داد و در انتها به شرکت کنندگان مدال و کاپ قهرمانی به امضای دو فدراسیون کارگری و کوهنوردی اهدا خواهد شد.
او همینطور از برگزاری مسابقات قهرمان کشوری والیبال ساحلی کارگران اطلاع داد و اظهار داشت: این مسابقات بزودی برگزار می شود. همینطور در رشته دوومیدانی هم تلاش داریم دوم تا هفتم مهر مسابقات شرکت ها را در خراسان رضوی برگزار نماییم.
رئیس فدراسیون آماتوری ورزش کارگری در انتها اظهار داشت: مسابقات جهانی ورزش کارگری که قرار بود سال آینده به میزبانی زاگرب برگزار گردد به خاطر مسائل اقتصادی به ایتالیا داده شده است و این مسابقات در تیر سال آینده به جای کرواسی در ایتالیا برگزار می گردد.
منبع:

1399/06/23
21:29:47
5.0 / 5
1216
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱