سایت یونانی فاش كرد؛

100 هزار یورو اختلاف حاج صفی و باشگاه تراكتور برای جدایی

100 هزار یورو اختلاف حاج صفی و باشگاه تراكتور برای جدایی

ساماس: یك سایت یونانی فاش كرد اختلاف احسان حاج صفی با باشگاه تراكتور برای جدایی و حضور در تیم آریس، مبلغ 100 هزار یورو است.به گزارش ساماس به نقل از مهر، سایت «sfina» یونان در خبری جدید، جزئیات بیشتری از اختلاف احسان حاج صفی و باشگاه تراکتور برای جدایی این بازیکن و پیوستن به تیم آریس منتشر نموده است.
این سایت نوشت: «همانطور که روز گذشته عنوان کردیم و در بیشتر رسانه های ورزشی هم منعکس شد، تاخیر در نهایی شدن انتقال احسان حاج صفی به تیم آریس به خاطر مشکلات مالی و بدهی باشگاه به این بازیکن می باشد که در واقع زیاد است.
باشگاه ایرانی مبلغ ۱۰۰ هزار یورو به حاج صفی بدهکار است و مشخص است که بازیکن ۳۰ ساله عقب نشینی نمی نماید. هر دو طرف در حال مذاکره هستند. تراکتور تلاش می کند تا جایی که می تواند این پول را با ایجاد فشار روی بازیکنی که تمایل دارد باردیگر در اروپا به میدان برود، حفظ کند. از جانب دیگر، حاج صفی هم دوست ندارد این پول را بدهد. بدین سبب تاخیر در امضای قرارداد حاج صفی با آریس وجود دارد.
مسئولان باشگاه آریس به تمام این شرایط آگاهی دارند. هیچ نگرانی بابت نهایی شدن این انتقال وجود ندارد. این موضوعی است که چند روز دیگر به زمان نیاز دارد.»منبع:

1399/06/19
23:27:07
5.0 / 5
1209
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا