در گزارش ساماس مطرح شد؛

به خواسته هواداران استقلال احترام بگذارید

به خواسته هواداران استقلال احترام بگذارید

ساماس: پیشكسوت باشگاه استقلال اظهار داشت: بازگشت آندره استراماچونی به استقلال خواسته میلیون ها هوادار این باشگاه است و باید به این خواسته احترام گذاشته شود.به گزارش ساماس به نقل از مهر، مبحث بازگشت استراماچونی به استقلال بار دیگر به موضوعی داغ برای هواداران این تیم تبدیل شد و این دفعه هواداران با راه انداختن یک موج بزرگ در فضای مجازی خواسته خویش را به گوش مسؤلان رساندند.
محمد نوری در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص تصریح کرد: کشور ما یک کشور جمهوری است که در آن مردم بر مردم حکومت می کنند و این رای و نظر مردم است که باید پایه و اساس تصمیمات تصمیمات مسؤلان باشد. اصول دموکراسی حکم می کند وقتی میلیون ها ایرانی خواهان حضور استراماچونی در استقلال هستند، به نظر آنها احترام گذاشته شده و حتی اگر آمدن استراماچونی بر خلاف میل، اراده و تصمیم عده اندکی باشد که فعلا برای فوتبال تصمیم می گیرند، با تجدید نظر در تصمیمشان موانع بازگشت وی را رفع کنند.
پیشکسوت آبی پوشان اظهار داشت: استراماچونی امتحان خویش را پس داده و بطور قطع می تواند در کوتاه مدت هزینه قراردادش را با خدماتی که به فوتبال ما می دهد بازگرداند و هزینه کردن برای چنین مربی ای نوعی سرمایه گذاری در فوتبال است.
وی افزود: در عجب هستم فدراسیونی چنین تصمیمی را می گیرد که خودش برای تیم ملی مربی خارجی استخدام کرده و مسئولانی به بهانه پیشگیری از اتلاف سرمایه های کشور تصمیم به منع به کار گیری بازیکن و مربی خارجی گرفته اند که شاهکار ویلموتس را رقم زده اند.
نوری بیان داشت: عدم استفاده از مربی و بازیکن خارجی حتی قانون هم نیست و فعلا یک تصمیم است. اما اگر قانون هم بود می شد برای مصلحت کشور در مواردی آنرا نادیده گرفت. به آقایانی که امروز در راس هرم فوتبال ایران نشسته اند و حاصل تصمیم گیری های آنها در سالهای اخیر هم کاملا در این فوتبال مشخص است سفارش می کنم از این تصمیم خود بگذرند و اجازه بدهند فوتبال در راه درستش گام بردارد.
عضو پیشین کمیته فنی آبی ها بیان داشت: اگر در گذشته تصمیمات اشتباهی هم در جذب بازیکن و مربی بی کیفیت خارجی گرفته شده، رد پای مدیرانی در این جریانات وجود دارد که خودشان منتخبان دولت بوده اند. نباید به گناه روز گذشته آنها امروز فوتبال را با این تهدید بزرگ مواجه کرد.
وی بیان داشت: امروز شاهدیم که این تصمیم عجولانه و کارشناسی نشده سبب شد تا یک شبه نرخ بازیکنان و مربیان داخلی رشد کند و چند برابر شود به به تبع آن هزینه های باشگاه ها در شرایطی که کشور ما با مشکلات اقتصادی بزرگ مواجه می باشد افزایش بی رویه داشته باشد. من امروز اخطار می دهم که ادامه این رویه می تواند فوتبال ما را با شیبی نه چندان ملایم به سمت ورشکستگی ببرد.

1399/06/18
10:22:45
5.0 / 5
1627
تگهای خبر: خدمات , كیفیت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا