اعلام بعضی از دستورالعمل های AFC به تیم های حاضر در لیگ قهرمانان

اعلام بعضی از دستورالعمل های AFC به تیم های حاضر در لیگ قهرمانان

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس بعضی از دستورالعمل های كنفدراسیون فوتبال آسیا برای تیم های حاضر در لیگ قهرمانان را شرح داد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، امیرعلی حسینی مدیر امور بین الملل باشگاه در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره برخی از دستورالعمل های ارسالی برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا، مواردی را اعلام نمود.
حسینی اظهار داشت: همان گونه که پیش از این اعلام گردید ما تابحال ۲۴ بازیکن را جهت شرکت در ادامه رقابت ها ثبت نام کرده ایم و سقف تعیین شده برای تیم ها ۳۵ بازیکن است. البته کنفدراسیون اعلام نموده است در مرحله ثانویه ثبت نام که ما در آن قرار داریم، تیم ها می توانند ۸ بازیکن را بدون ارائه مدارک پزشکی جابجا یا به لیست تیم اضافه کنند، منوط به این که تعداد مجموع بازیکنان از سقف اعلامی نگذرد. ضمن آن که جابه جایی بازیکنان بین تیم ها که پیش از این تا پیش از مرحله یک هشتم امکانپذیر نبود، در مرحله گروهی هم بدون مانع است.
وی افزود: همینطور تیم ها می توانند برای هر بازی، نام ۲۱ بازیکن را ارائه کنند و ۱۰ نفر را بعنوان بازیکن ذخیره در لیست داشته باشند. این تصمیم با عنایت به اجرای قانون ۵ تعویض اتخاذ شده است. همینطور با عنایت به شرایط خاص کرونا برای این رقابت ها در لیست هر بازی، نام پزشک تیم هم باید در کنار نام اعضای کادر فنی، ذکر شود.
مدیر امور بین الملل باشگاه تصریح کرد: در تشریح شرایط تیم ها برای صعود از مرحله گروهی هم اعلام گردید نظر به این که بازی ها به شکل متمرکز برگزار می شود، در صورت برابر شدن شرایط دو تیم و ضرورت انتخاب یک تیم برای صعود به مرحله یک هشتم پایانی، گل های زده در خانه حریف ملاک تعیین تیم برتر نخواهد بود.
حسینی افزود: طبق آن چه توسط فدراسیون به باشگاه ها اعلام شده است. با عنایت به شرایط کرونا، تیم ها در قطر با قوانین سخت گیرانه بخصوص در ارتباط با ورود و خروج اعضای تیم ها از هتل، روبرو خواهند بود.


منبع:

1399/06/15
23:08:00
5.0 / 5
1454
تگهای خبر: پزشك , پزشكی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا