اقدام عجیب مدیران پرسپولیس

اقدام عجیب مدیران پرسپولیس

امور مالی باشگاه پرسپولیس درحالی اداره می شود كه این باشگاه در نزدیك به سه ماه اخیر، بدون حضور ذی حساب اداره شده است.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، با تصمیم عجیبی که در اواخر خرداد امسال از طرف رسول پناه، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اتخاذ شد، محمد پاشا که از دوره مدیریت طاهری بعنوان ذی حساب باشگاه پرسپولیس فعالیت می کرد، از این باشگاه جدا شد تا پرسپولیس در ۲ ماه و ۱۴ روز اخیر، بدون حضور ذی حساب اداره شود. البته از آنجایی که هنوز از طرف وزارت دارایی، ذی حساب جدید باشگاه معرفی نشده، محمد پاشا گاهی در محل باشگاه حاضر می شود تا با امضای چک ها و اسناد مالی، باشگاه گرفتار مشکل نشود.

محمد پاشا به خاطر اختلافاتی که با مدیر مالی وقت داشت و ایراداتی که در کار وارد کرده بود خیلی زود با نامه اختتام ماموریتش که از طرف سرپرست باشگاه امضا شده بود، روبه رو شد اما موضوع اصلی اینجاست که وقتی ذی حساب جدید معرفی نشده، برمبنای چه مبنایی رسول پناه نامه اختتام ماموریت ذی حساب فعلی را امضا کرده است؟

نکته مهم ماجرا اینجاست که باشگاه پرسپولیس که یک شرکت دولتی است و باید برمبنای قوانین دولتی اداره شود، چطور در دو ماه و نیم گذشته بدون حضور ذی حساب اداره شده است؟ آیا نهادهای نظارتی می توانند بدون حضور ذی حساب، نظارت جامع و کاملی روی عملکرد باشگاه داشته باشند؟

در این زمینه پاسخ روشنی از طرف مدیران باشگاه پرسپولیس ارائه نمی گردد که در نوع خوب بسیار جالب است اما امید است به زودی با حضور ذی حساب جدید، عملکرد مالی باشگاه پرسپولیس زیر ذره بین نهادهای نظارتی قرار بگیرد.
1399/06/14
11:05:06
5.0 / 5
1165
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا