جام بزرگ:

تمریناتم منظم نبود

تمریناتم منظم نبود

به گزارش ساماس ملی پوش تفنگ اظهار داشت: هر چند زمان برگزاری مسابقات جهانی معلوم نیست اما باید آماده باشیم.


مه لقا جام بزرگ در گفت و گو با ایسنا در مورد آغاز تمریناتش اظهار نمود: از هفته گذشته به جمع ملی پوشان ملحق شدم و تمریناتم را آغاز کردم. تمرینات ما با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی انجام می شود. هر ورزشکار با ضدعفونی کردن در خط خود تمرین می کند.
وی ادامه داد: پیش از انتشار کرونا هم تمرینات من منظم نبود و از آخرین مسابقه من شاید ۹ ماهی بگذرد. فکر می کنم آبان ماه آخرین مسابقه ام بود، با انتشار کرونا هم که همه چیز بهم ریخت. هم اکنون باردیگر تمریناتم را آغاز کرده ام. البته هنوز معلوم نیست که فدراسیون جهانی برای چه زمانی مسابقات را شروع خواهد نمود اما ما باید آماده باشیم تا اگر مسابقه ای انجام شد بتوانیم حضور موفق داشته باشیم.
جام بزرگ در ادامه اظهار داشت: دور دوم تمرینات تیم ملی تفنگ با حدود ۷ ورزشکار در محل سالن تیراندازی فدراسیون در حال انجام می باشد. با عنایت به برنامه ریزی فدراسیون مقرر است این دور از تمرینات تا چند روز دیگر ادامه داشته باشد. برای مرحله بعدی هم باید ببینیم شرایط چطور پیش خواهد رفت. فدراسیون با عنایت به شرایط موجود به لحاظ انتشار کرونا باید برای دور بعدی تصمیم بگیرد.
ملی پوش تیراندازی در مورد آغاز لیگ سال جدید اظهار داشت: لیگ با عنایت به تصمیمات فدراسیون آغاز خواهد شد. فکر می کنم تا ثبات بیماری صبر کند. خیلی در این مورد نشنیده ام اما مطمئنا فدراسیون با عنایت به شرایط موجود تصمیم خواهد گرفت.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا انجام مسابقات داخلی برای ملی پوشان کمک کننده است یا خیر اظهار داشت: می تواند کمک نماید اما سلامت ورزشکاران مهمتر است. هنوز که زمان مسابقات جهانی و آسیایی مشخص نمی باشد. از طرفی از میان مسابقات داخلی برگزاری لیگ از مسابقات آزاد بهتر است چون که تعداد شرکت کننده هایش کمتر است.
ایشان در ادامه اظهار داشت: به هر حال سختی برگزاری مسابقات در این شرایط استفاده از خوابگاه است. ضدعفونی کردن سالن مسابقات و کنترل آن به مراتب کار راحتی است اما ورزشکاران مجبور هستند در خوابگاه دور هم جمع شوند. اگر قرار باشد فدراسیون مسابقات را برگزار کند باید تدابیر خاصی بیندیشد و یا تا بهتر شدن شرایط، برای برگزاری مسابقات دست نگه دارد.
ملی پوش تفنگ در ادامه اظهار داشت: گویا فدراسیون جهانی در نظر دارد تعدادی مسابقه آنلاین بین المللی برگزار کند. اگر ملی پوشان بتوانند در آن مسابقات شرکت نمایند تجربه خوبی خواهد بود و می توانند رکوردهای خویش را هم محک بزنند.
جام بزرگ در ادامه در مورد مشکلات موجود اظهار داشت: محدودیت سفر و مسابقه بین المللی برای همه کشورها و ورزشکاران است. مشکل کمبود فشنگ هم که مدت ها است با آن درگیر هستیم، مطمئنا فدراسیون برنامه ای برای رفع مشکلات دارد. خانم هاشمی پیش از این در تمرینات از خانه هم با دستگاه های شبیه ساز تمرینات را پیش برد.1399/06/11
09:56:42
5.0 / 5
1904
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا