نفرزاده :

هدف ما رشد و پیشرفت بازیكنان و معرفی به تیم ملی است

هدف ما رشد و پیشرفت بازیكنان و معرفی به تیم ملی است

ساماس: سرمربی تیم والیبال خاتم اردكان اظهار داشت: سه هدف در رقابت ها داریم كه یكی از آنها پیشرفت بازیكنان و حضور در تیم ملی است.فرهاد نفرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت و شرایط تیم خاتم اردکان اظهار داشت: از ۱۰ مرداد تمرینات تیم را آغاز کردیم و حدود ۴ هفته از آن می گذرد. با عنایت به شروع تاریخ تمرینات، میزان آمادگی تیم و بازیکنان حدود ۶۰ درصد است.
سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان در ادامه درباره تورنمنت چهارجانبه آمل اضافه کرد: با عنایت به هماهنگی های صورت گرفته بین دو تیم آمل و خاتم اردکان، پذیرفتیم در این تورنمنت حضور داشته باشیم، هر چند در مقایسه با سه تیم دیگر بُعد مسافت برایمان بسیار زیاد بود. بازیکنان در بازی نخست عملکرد قابل قبولی داشتند و مستحق پیروزی بودیم.
وی در ادامه درباره حضور در تورنمنت دیگر اظهار داشت: اگر تیم های دیگر درخواست داشته باشند، بین یک تا سه بازی دیگر علاقه مند هستیم انجام دهیم اما فعلا دعوتی نبوده است.
نفرزاده درباره وضعیت تیم و هدفمندی تیمش اظهار داشت: زمانی تیم را بستیم که اغلب تیم ها بازیکنان مدنظر خویش را جذب کرده بودند و ما از بازیکنان باقیمانده نفراتمان را به خدمت گرفتیم. از نظر بودجه در میان ۱۴ تیم مسابقات، تیم دوازدهم هستیم. سه هدف داریم. نخست اینکه تیم خوبی مهیا نماییم تا در رقابت ها بازی های آبرومندانه ای انجام دهیم. دومین هدف ما رشد و پیشرفت بازیکنان است تا حداقل یک تا سه بازیکن به تیم ملی اضافه نماییم و در نهایت هم بتوانیم در میان ۸ تیم برتر مسابقات قرار گیریم.
سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان در انتها اظهار داشت: از تیم هراز آمل تشکر می کنم که نگذاشتند چراغ والیبال آمل بعد از انحلال تیم کاله خاموش شود و همینطور تورنمنت چهارجانبه را قبل از آغاز رقابت ها برپا کردند.


منبع:

1399/06/10
15:58:05
5.0 / 5
1820
تگهای خبر: حلال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا