ساعی :

با چهار تكواندوكار اردوها شروع می شود

با چهار تكواندوكار اردوها شروع می شود

ساماس: مدیر فنی تیم ملی تكواندو اظهار داشت: با صدور مجوز اردوهای آماده سازی از طرف ستاد كرونا در ورزش، به زودی تمرینات تیم ملی آغاز خواهد شد.هادی ساعی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از مدتها از تعطیلی اردوها، نیاز بود که ملی پوشان در کنار هم و زیر نظر کادر فنی تمرینات آماده سازی را آغاز کنند و بنا بر این بعد از تدوین پروتکل های بهداشتی از طرف فدراسیون و ارسال به وزارت ورزش، ستاد کرونا موضوع را بررسی و در نهایت این مجوز صادر شد.
وی اضافه کرد: در شرایطی که اغلب کشورها تمرینات خودرا آغاز نموده و برنامه های آماده سازی حضور در بازی های المپیک را از سر گرفته اند، صدور این مجوز برای تیم ملی تکواندو خیلی اهمیت داشت. بعد از صدور این مجوز، به زودی و با فراهم آوردن شرایط مناسب تمرینات تیم ملی را آغاز خواهیم کرد.
مدیر فنی تیم ملی درباب نفرات دعوت شده به اردو هم اظهار داشت: حداقل نفرات را به اردو دعوت خواهیم کرد. در کنار میرهاشم حسینی و آرمین هادی پور، دو نفر دیگر را دعوت می شوند که تا کنون حضور سجاد مردانی قطعی شده و در مورد نفر دیگر هم به زودی تصمیم گیری خواهیم کرد.
ساعی در مورد دعوت از سروش احمدی هم اظهار داشت: سروش به سبب برخی مشکلات شخصی در این اردو حضور نخواهد داشت. البته اهتمام ما بر این است که نفرات دعوت شده در هر دوره تغییر کنند و فرصت را به در اختیار سایر تکواندوکاران با آتیه نیز قرار دهیم.
وی در آخر اظهار داشت: امیدوارم که هر چه زودتر شاهد از بین رفتن ویروس کرونا باشیم که کل دنیا را تحت تأثیر قرار داده است. ان شاالله که مردم عزیز ایران اسلامی از این ویروس در امان باشند و ما هم بتوانیم کار خودرا برای حضوری موفق در بازی های المپیک از سر بگیریم.


منبع:

1399/06/09
13:57:00
5.0 / 5
1410
تگهای خبر: بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا