سپهرزاد:

ركوردشكنی در جایزه بزرگ دور از انتظار بود

ركوردشكنی در جایزه بزرگ دور از انتظار بود

ساماس: كارشناس دوومیدانی عملكرد ورزشكاران در مسابقات جایزه بزرگ این رشته را بعنوان نخستین مسابقه فصل قابل قبول دانست.هادی سپهرزاد، مربی و کارشناس دوومیدانی در مورد مسابقات جایزه بزرگ این رشته به ایسنا اظهار داشت: دریافت مجور برگزاری مسابقه دوومیدانی از ستاد مقابله با کرونا را به فال نیک می گیریم. باتوجه به شرایط به وجود آمده ورزشکاران مدتی طولانی شرایط مناسب تمرین را نداشتند اما به هر حال مسابقه ای انجام شد و برای نخستین رقابت قابل قبول بود. امیدوارم در مسابقات بعدی تعداد نفرات بیشتری شرکت نمایند. البته در جایزه بزرگ رکوردهایی هم جابه جا شد که باتوجه به شرایط موجود در جهان اصلا تصور این رکوردشکنی ها را نداشتم.

وی در مورد افت رکورد ورزشکاران در بعضی از ماده های مسابقات جایزه بزرگ اظهار داشت: دوومیدانی یک سال است که رئیس ندارد، سرپرست عوض کرده و در طول این مدت هم جهان درگیر کرونا شده است؛ باتوجه به این شرایط فکر می کنم نوعی سردرگمی برای ورزشکاران این رشته وجود داشت و برنامه خاصی برای مسابقه نداشتند، در صورتیکه حضور در مسابقات بین المللی، قاره ای و جهانی مهمترین موضوعی است که ورزشکار خودرا آماده کند اما همه این مسابقات کنسل شد و بسیاری از ورزشکاران مثل احسان حدادی امسال را به خود استراحت دادند تا در مهر یا آبان تمریناتشان را شروع کنند. بنا بر این گفتم رکوردشکنی در بعضی ماده ها دور از انتظار من بود.

این مربی دوومیدانی در مورد عملکرد شاگردان خود در مسابقات جایزه بزرگ اظهار داشت: علی فتحی گنجی رکورد پرتاب نیزه جوانان را شکست و اول شد، بهنام شیری(پرتاب دیسک) هم تمریناتش را پس از یک سال وقفه با درخواست فدراسیون و خودش با من آغاز کرد و مقامی که به دست آورد، قابل قبول است. علی ثمری(پرتاب وزنه) هم آرنج خودرا اردیبهشت ماه عمل کرد و اصلا کسی فکر نمی کرد، مسابقه بدهد اما خوشبختانه روند درمان و بهبودش به شکلی پیش رفت که در مسابقات شرکت کرد. در کل هیچ کدام از شاگردان من در پیک آمادگی ۱۰۰ درصدی نیستند چون فقط کارهای تکنیکی و بدنسازی انجام می دهیم.

سپهرزاد در آخر اظهار داشت: امیدوارم انتخابات ریاست فدراسیون هر چه سریع تر اجرا شود و فردی اصلح ریاست را به عهده بگیرد که در دوومیدانی همدلی و دوستی برقرار کند و این رشته را به جایگاه اصلی خود برگرداند چون ایران از نظر پتانسیل نیروی انسانی بسیار غنی است و می توانیم در سطح جهان حرف هایی برای گفتن داشته باشیم.
1399/06/09
12:30:24
5.0 / 5
2173
تگهای خبر: درمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا