نماینده گرمسار و آرادان در مجلس:

آلودگی ورزش كشور به مسائل سیاسی مانع پیشرفت آن می شود

آلودگی ورزش كشور به مسائل سیاسی مانع پیشرفت آن می شود

به گزارش ساماس نماینده گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با اعلان اینكه ورزش را نباید سیاسی كرد، اظهار داشت: ورزش مادامی كه سیاسی باشد پیشرفت نمی كند پس باید آنرا دست افراد اهل سپرد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، اردشیر مطهری بامداد پنج شنبه در آئین افتتاح یک طرح ورزشی در گرمسار به مناسبت هفته دولت، با اعلان اینکه ورزش را نباید سیاسی کرد، تاکید داشت: اگر ورزش را سیاسی نماییم در آن توسعه ای نخواهیم دید برای اینکه امور به دست نا اهلان می افتد.
وی با اعلان اینکه ورزش و امکانات آن باید به دست افراد متخصص و اهل فن باشد نه انسان های سیاسی، اضافه کرد: معنایی ندارد که مدیر یک مجموعه و هیئت ورزشی معاون فرماندار، معاون ورزش و جوانان، رئیس حراست ادارات، نمایندگان مجلس و… باشند پس این امر سبب می شود تا ورزش توسعه نیابد.
عضو خانه ملت با اعلان اینکه اگر ورزش دست اهل خود باشد می توانیم شاهد رشد در آن باشیم، بیان کرد: معتقدیم که اگر ورزش در دست اهل آن نباشد هر آنچه اعتبارات، امکانات و تجهیزات هم داشته باشیم نمی توانیم از آن استفاده نمائیم و از دست مان می رود.
مطهری با اعلان اینکه نگاه ورزش و جوانان باید به حوزه ورزش تخصصی باشد، بیان کرد: اگر ورزش را از دست افراد نا اهل و سیاسی ها در بیاوریم موفق خواهیم شد.
وی در دومین بخش از سخنان خود، اضافه کرد: یکی از مطالباتی که مردم گرمسار دارند، سالن تیراندازی است که این پروژه پیشرفت خوب فیزیکی دارد اما تکمیل آن نیازمند پیگیری هایی در مرکز استان و مرکز کشور است که امیدواریم این مساله به زودی تمام شود.
نماینده گرمسار و آرادان در مجلس با اعلان اینکه زمین چمن گرمسار و همین طور مجموعه اداره جدید ورزش و جوانان این شهرستان در زمره دیگر پروژه هایی است که می بایست نگاه ویژه ای در سطح استانی و کشوری به آن داشته باشیم تا جوانان ما بتوانند از آن بهره بگیرند.


منبع:

1399/06/06
13:30:53
5.0 / 5
1836
تگهای خبر: تجهیزات , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا