مدیركل آزمایشگاه های مرجع كنترل كیفیت غذا، دارو و تجهیزات سازمان غذا و دارو:

تعرفه های جدید لابراتوار های غذا و دارو به زودی اعلام می شود

تعرفه های جدید لابراتوار های غذا و دارو به زودی اعلام می شود

ساماس: مدیرکل لابراتوار های مرجع کنترل کیفیت غذا، دارو و تجهیزات از اعلام تعرفه های جدید لابراتوار های همکار سازمان غذا و دارو تا اواسط مرداد آگاهی داد.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، دکتر مهدی انصاری دوگاهه درباره ی اقدامات انجام شده برای اصلاح تعرفه های لابراتوار های غذا و دارو، اظهار داشت: با تاکید سازمان برنامه و بودجه در خصوص تلفیق تعرفه های ماده ۲۴ با ماده ۲۵ که به معاونت درمان مربوط می شود، بمنظور اعلام تعرفه ای واحد در موارد مشترک، جلساتی برگزار و موضوع نهایی شد.
وی ادامه داد: باتوجه به پروسه پیش بینی شده امیدواریم تا اواخر تیرماه ماه یا اواسط مرداد تعرفه ها را بصورت رسمی اعلام نماییم. بدین سان بهبود شایانی در وضعیت مالی دریافتی لابراتوار ها خواهیم داشت.
بنابر اعلام سازمان غذا و دارو، وی همین طور به مبحث مربوط به تعرفه های نمونه های PMS و PMQC اشاره نمود و اضافه کرد: باتوجه به دستور معاونت توسعه که هیچ آزمونی بدون دریافت هزینه ها قابل انجام نیست، بدین سبب بخش IT سازمان اساسا درگاه هایی که برای دریافت این هزینه هاست را می بندد و لازم است حتما پیش از دریافت آزمون، تعرفه ها دریافت شود. به این منظور نیز بودجه ای در اختیار معاونت ها قرار داده می شود که معاونت مربوطه هزینه ها را پرداخت کند. در مجموع هیچ آزمونی را بدون انجام مراحل مالی آن نمی توانیم پیش ببریم.
منبع:

1403/04/19
15:05:17
5.0 / 5
65
تگهای خبر: تجهیزات , دارو , درمان , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا