مبینا فلاح در گفت وگو با ساماس:

سهمیه المپیک را به سختی گرفتم

سهمیه المپیک را به سختی گرفتم

به گزارش ساماس، عضو تیم ملی تیراندازی با کمان اظهار داشت: برای رسیدن به سهمیه روزهای پرفشاری را سپری کردم اما خوشحالم که این اتفاق رقم خورد؛ تلاش خواهم کرد از المپیک هم با دست پر برگردم.مبینا فلاح، عضو تیم ملی تیراندازی با کمان در گفتگو با خبرنگار مهر درمورد کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس عنوان کرد: برای رسیدن به این سهمیه روزهای پرفشاری را سپری کردم. دو سال مدام در اردو بودم و روزی ۱۶ ساعت بدون وقفه تمرین کردم. دوره خیلی سختی بود اما خوشحالم که پایان خوبی داشت هم به مدال نقره کاپ جهانی ختم شد و هم سهمیه المپیک به دست آمد.
وی اضافه کرد: ما در بازی های آسیایی شانس کسب سهمیه داشتیم ولی در یک قدمی آن متاسفانه چهارم شدیم و نتوانستیم به نتیجه دلخواه مان دست یابیم به همین شکل نخستین فرصت ما در هانگژو از دست رفت. در ادامه سعی کردیم در مسابقات قهرمانی آسیای تایلند این اتفاق را رقم بزنیم که آنجا هم با بدشانسی مواجه شدیم و در تیر طلایی موفق به کسب سهمیه نشدیم. در مسابقات تایلند من فقط بخاطر یک امتیاز دستم از سهمیه کوتاه ماند.
عضو تیم ملی تیراندازی با کمان ایران اظهار داشت: هیچ از این اتفاقات و بدشانسی ها هیچگاه انگیزه ام را برای ادامه کار کم نکرد تا این که در مسابقات کاپ جهانی موفق شدم علاوه بر کسب سهمیه المپیک مدال نقره این رقابتها را هم به دست بیاورم. در قسمت تیمی هم ما شرایط خیلی خوبی داشتیم و تلاش کردیم ابتدا در این بخش به سهمیه برسیم ولی به چین باختیم و حذف شدیم. در انفرادی اما خوشحالم که با دست پر برگشتیم. معتقدم کسب سهمیه برای ما دور از انتظار نبود ولی بشدت سخت بود.

کماندار تیم ملی در ادامه ضمن اشاره به برنامه هایش در بازی های المپیک پاریس اظهار داشت: هدف اول من کسب سهمیه بود که خوشبختانه محقق شد اما برای المپیک هم بدون برنامه نیستم. دوست دارم و هدفم اینست حالا که موفق به کسب سهمیه شدم با دست پر از پاریس برگردم. شاید سخت باشد اما هدفم قرار گرفتن روی سکوی المپیک است. با این هدف هر روز تمرین می کنم و امیدوارم نتیجه خوبی را هم رقم بزنم.
فلاح در انتها تصریح کرد: رشته ما تجهیزات محور است و امیدوارم حالا که سهمیه را هم به دست آوردیم مسؤلان کمک کنند تا بتوانیم با شرایط خوب در بازیهای پاریس شرکت نماییم. هم اکنون من به دو کمان احتیاج دارم که واقعا به تنهایی نمی توانم هزینه خرید آنرا تامیین کنم. فدارسیون قول هایی برای پاداش به من داده اما هنوز هیچ پاداشی دریافت نکردم. البته مقرر است این پاداش تا پیش از المپیک داده شود.


منبع:

1403/04/10
10:13:09
5.0 / 5
122
تگهای خبر: بازی , تجهیزات , شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا