رئیس هیات بسكتبال خوزستان:

علل عدم تیم داری پتروشیمی در لیگ برتر واضح نیست

علل عدم تیم داری پتروشیمی در لیگ برتر واضح نیست

به گزارش ساماس خوزستان رئیس هیات بسكتبال خوزستان با بیان این كه هنوز علل عدم تیم داری پتروشیمی در لیگ برتر واضح نیست، اظهار داشت: عدم تیم داری در لیگ برتر بسكتبال كشور تصمیمی نیست كه مسؤلان باشگاه پتروشیمی صلاحیت گرفتن آنرا برای كل اهالی بسكتبال خوزستان داشته باشند.


مجتبی پیرعباسی در گفتگو با ایسنا، در مورد بلاتکلیفی درباره حضور یا عدم حضور پتروشیمی بندر امام در لیگ بندر بسکتبال کشور، اظهار نمود: از زمانی که بحث حضور یا عدم حضور این تیم در لیگ برتر جدی شد، آقای معاوی مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام در ابتدا بیماری کرونای خویش را بیان کرد و بنابراین پاسخگوی ما نبود. پس از آن هم تماسهای زیادی با آقای معاوی داشتیم، پیامک دادیم، حتی نامه رسمی هم به باشگاه ارسال کردیم و از راه دوستان پیگیر مبحث بودیم ولی تمام تلاشهای ما بی پاسخ ماند. خیلی سعی کردیم تا دیر نشده است دوستانه در مورد حضور یا عدم حضور پتروشیمی بندر امام اطلاعاتی به دست بیاوریم اما متاسفانه نشد.
وی بیان نمود: آقای طباطبایی رئیس فدراسیون هم به قضیه ورود و به باشگاه نامه رسمی ارسال کرد و حتی با مسؤلان باشگاه تماس گرفت اما پیگیری های وی هم بی پاسخ ماند. از طرفی هم هواداران پتروشیمی با ما تماس می گرفتند یا به هیات رجوع می کردند و درخواست پیگیری این مورد را داشتند و می خواستند حداقل جواب روشنی به آنها بدهیم اما متاسفانه خود ما هم جواب واضحی از جانب مسؤلان پتروشیمی دریافت نکردیم و الان هم نمی دانیم که این تیم چه سرنوشتی خواهد داشت.
رئیس هیات بسکتبال خوزستان با بیان این که هنوز هم علل عدم تیم داری پتروشیمی در لیگ برتر واضح نیست، اضافه کرد: اگر بحث آنها هزینه است که باید هزینه را مدیریت کرد. به صورت مثال اگر فصل گذشته N تومان برای تیم داری هزینه شده است، به این صورت نیست اگر سال جاری ۲N تومان بعنوان بودجه محقق نشد، دیگر نمی گردد پتروشیمی در لیگ برتر حضور داشته باشد. بلکه معتقدم پتروشیمی با نصف هزینه سال قبل هم می تواند نتایج خیلی خوبی در فصل آینده لیگ برتر کسب کند. این که پتروشیمی بخواهد کلا تیم داری نکند، پاک کردن صورت مسئله است.
وی تصریح کرد: حتی با استاندار خوزستان و مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان هم در این حوزه صحبت کردم و قرار شد استاندار مبحث را پیگیری کند. ضمن این که مقرر است مدیرکل ورزش هم از راه وزارت ورزش پیگیر مبحث باشد. حتی به مسؤلان وزارت نفت هم رجوع کردیم و آنها مبحث را به مسؤلان باشگاه ارجاع دادند؛ پس یعنی مشکل درون خود باشگاه است.
پیرعباسی اظهار داشت: عدم تیم داری در لیگ برتر بسکتبال کشور تصمیمی نیست که مسؤلان باشگاه پتروشیمی صلاحیت گرفتن آنرا برای کل اهالی بسکتبال خوزستان داشته باشند. به هر حال آقای معاوی امکان دارد حالا مدیرعامل باشگاه باشد ولی سال دیگر جای خویش را به فرد دیگری بدهد. پس این که این اتفاق به نام آقای معاوی برای ورزش بسکتبال خوزستان و ماهشهر بیفتد، زیبنده نیست. البته در این حوزه پیش داوری نمی نماییم و امیدوارم خود آقای معاوی پاسخگو باشد و مردم را از این بلاتکلیفی خارج کند.
منبع:

1399/06/02
14:54:06
5.0 / 5
1732
تگهای خبر: بیمار , بیماری , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا