مدیرعامل باشگاه سپاهان:

امیدوارم برابر الهلال نتیجه خوبی بگیریم

امیدوارم برابر الهلال نتیجه خوبی بگیریم

به گزارش ساماس، نیکفر در مورد فروش محمد قربانی به یک باشگاه روسی اظهار داشت: همه تصمیم ها با نظر مورایس صورت می گیرد و از فروش قربانی یک میلیون یورو به سپاهان خواهد رسید.به گزارش ساماس به نقل از مهر، منوچهر نیکفر در حاشیه تمرین تیم فوتبال سپاهان عنوان کرد: امیدواریم بازی خوبی از دو تیم الهلال و سپاهان ببینیم و امیدوارم سپاهان فرصت هایی که در بازی خانگی از دست داد و تیم برتر میدان بود، را در این بازی خوشحال نماییم و صعود نماییم.
او افزود: همه آمادگی کاملی دارند، سعی کردیم امکانات را فراهم نماییم، بازیکنان انگیزه بالایی دارند تا دل مردم را شاد کنند، هواداران در بازی رفت حضور پیدا کرده و از تیم حمایت کردند، استقبال خوبی از سپاهان شد و امیدواریم بتوانیم با کسب نتیجه خوب، قدردان هواداران باشیم. همینطور تلاش می نماییم مشکلات ورزشگاه نقش جهان برای هواداران را با همکاری مقامات اصفهان حل نماییم.
مدیرعامل سپاهان اضافه کرد: سپاهان از نظر بودجه تیم بسیار پایین تری از الهلال است اما از نظر توانایی های فنی در زمین چیزی کم نداشت، سپاهان فرصت های خوبی ایجاد کرد و امیدوار هستیم در ریاض نتیجه مناسب را بگیریم و دل هواداران را شاد نماییم. میزبانی الهلال تابحال خوب بوده است، سفیر ایران در عربستان و مقامات عربستان استقبال خوبی کردند؛ الهلال در نامه ای تشکر خود از میزبانی سپاهان را اعلام نمود و امیدواریم با دست پر از ریاض برگردیم.
نیکفر در مورد جدایی محمد قربانی اظهار داشت: اقدامات تیم با مورایس هماهنگ می شود، هیچ کسی حق تصمیم گیری در مورد مسائل فنی تیم را ندارد و این انتقال با نظر مورایس بوده و امیدواریم انتخابهای مورد نظر مورایس را برای سپاهان جذب کنیم؛ این انتقال از لحاظ رقم بسیار مناسب بود و برای رضایت نامه یک میلیون یورو به سپاهان پرداخت می شود.
او خاطرنشان کرد: باشگاه سپاهان حرفه ای است و خرید و فروش بازیکن هم جزئی از این اصول حرفه ای است، آفرهایی برای بازیکن های دیگری داریم اما اقدام دیگری تا پایان فصل نخواهیم داشت؛ هر تصمیمی برای تیم فوتبال با نظر سرمربی خواهد بود.
نیکفر در انتها اظهار داشت: اظهارنظرهایی زیادی در فضای مجازی وجود دارد اما اظهارنظر سرمربی تیم بعنوان متخصص خبره واجب الامر است، با احترام به هواداران، نظر سرمربی مهم می باشد، اگر بازیکنی روز بدی داشت، بازهم از وی حمایت کنند، هر بازیکن امکان دارد روز خوب یا بد داشته باشد، همه بازیکنان با تمام وجود برای تیم تلاش می کنند.


منبع:

1402/12/02
08:20:27
5.0 / 5
307
تگهای خبر: بازی , فوتبال , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ساماس - یوگا