مهدی مبینی در گفت وگو با ساماس:

حضور ۴۰۰ دونده خارجی در ایران بی سابقه است

حضور ۴۰۰ دونده خارجی در ایران بی سابقه است

به گزارش ساماس، سرپرست فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: از روزی که به خواست وزیر ورزش به فدراسیون دوومیدانی آمدم تمام اهتمام ام این بود با بهره گیری از افراد خبره برای رشد این رشته مهم و المپیکی قدم های مثبتی بردارم.مهدی مبینی در گفت و گو با خبرنگار مهر، در مورد میزان آمادگی فدراسیون دوومیدانی ایران برای میزبانی از مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا گفت: در این دو ماه اخیر درگیر بازسازی مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب که میزبان این رویداد بین المللی است بودیم. خوشبختانه ۹۵ درصد کار با کوشش های شبانه روزی انجام شده و آن ۵ درصد باقی مانده هم تا روز سه شنبه هفته جاری تمام می شود.
وی در ادامه اظهار داشت: برگزاری این رویداد تمرکز زیادی را لازم دارد. برای ما مهمست که بتوانیم میزبانی آبرومندانه ای داشته باشیم. در طول ۴۰ سال قبل برای اولین بار است که ۴۰۰ ورزشکار خارجی برای حضور در این رقابت ها به ایران می آیند. این تعداد شرکت کننده آنهم در سال پیش از المپیک اهمیت بالای این رویداد را نشان میدهد که امیدوار هستم بتوانیم میزبان شایسته ای هم باشیم.
مبینی در مورد هزینه صرف شده برای بازسازی ورزشگاه آفتاب انقلاب عنوان کرد: باید بگویم دراین زمینه اگر حمایت های وزیر ورزش نبود اتفاق خاصی رخ نمی داد. وزارت واقعا پیگیر و حامی فدراسیون در این امر سخت بود.
سرپرست فدراسیون دوومیدانی در ادامه صحبت هایش با اشاره به فهرست ۷۶ نفره ایران برای این مسابقات اظهار داشت: ایران میزبان این رویداد مهمست و طبیعی است که دوومیدانی کارانمان در تلاش باشند که از این امتیاز بهره گیرند برای همین در هر ماده ۳ ورزشکار خواهیم داشت این درحالی است که اگر میزبان کشور دیگری بود ما نمی توانستیم این تعداد ورزشکار را اعزام نماییم.
مبینی افزود: در مورد تعداد مدال هایی که می توانیم در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا کسب نماییم نمی شود صحبت کرد چون نتیجه در ورزش اصلا قابل پیش بینی نیست. امیدوار هستم بچه ها واقعا از این فرصت بهره گیرند و مدال های خوبی را به دست بیاورند و آن دسته از ورزشکارانی که برای کسب سهمیه المپیک تلاش می کنند هم امتیازهای خودرا بالا برند.
وی درباب زمان برگزاری مجمع انتخاباتی این فدراسیون توضیح داد: فدراسیون فعلا درگیر برگزاری مسابقات مهمی است. من در همه این سال ها هر کجا که رفتم تلاش کردم در آن سمت موثر باشم.
سرپرست فدراسیون دوومیدانی اشاره کرد: از روزی هم که به خواست وزیر ورزش به فدراسیون دوومیدانی آمدم تمام اهتمام ام این بود با بهره گیری از افراد خبره برای رشد این رشته مهم و المپپیکی قدم های مثبتی بردارم. برایم فرقی ندارد یک هفته در جایی باشم یا یک سال هیچ گاه بدون برنامه وارد هیچ مجموعه ای نمی شوم.


منبع:

1402/11/21
09:40:02
5.0 / 5
315
تگهای خبر: شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا