هفته ۲۰۷ پاندمی کرونا در ایران به علاوه نمودار

هفته ۲۰۷ پاندمی کرونا در ایران به علاوه نمودار

به گزارش ساماس، آمار و ارقام هفته ۲۰۷ پاندمی کرونا از آن حکایت می کند که ۲۶۴ نفر به این بیماری مبتلا شده اند و متاسفانه ۶ نفر در کام مرگ فرو رفته اند.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، ​​​​​​هرچند موارد بروز کرونا در کشور پایین است و سویه های جدید بیماری هم از شدت بیماری زایی آنها کاسته شده و علائم خفیفی را بروز می دهند، اما این بیماری همچنان در دنیا و همچون ایران در گردش است و تعداد را مبتلا می کند و متاسفانه تعدادی هم دراین میان جان می بازند.


آخرین وضعیت کرونا در ایران
بنابر اعلام مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، اعداد موارد بستری مثبت جدید در خلال هفته ۲۰۷ پاندمی (هفته منتهی به ۱۶ بهمن ماه)، ۲۶۴ نفر و تعداد مرگ آن ۶ نفر است که نسبت به هفته قبل (هفته ۲۰۶ پاندمی) به ترتیب ۲۶.۸ درصد افزایش و ۵۰ درصد کاسته شده است.
تعداد موارد سرپایی مثبت جدید هم در خلال این هفته، ۷۸ نفر گزارش شده که نسبت به هفته گذشته (هفته ۲۰۶ پاندمی) ۴۲.۳ درصد افزایش پیدا کرده است. میزان بستری موارد مثبت به ازای یکصد هزار نفر در کل کشور ۰.۳۱ گزارش شده که این میزان در هفته گذشته (هفته ۲۰۶ پاندمی) ۰.۲۳ بود.
همینطور میزان مرگ موارد مثبت به ازای یک میلیون نفر در کل کشور ۰.۰۷ است که این میزان در هفته قبل ۰.۱۴ است.تعداد موارد مثبت سرپایی در استانهای کشور در هفته ۲۰۷ منتهی به ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲میزان بستری در ۱۰۰هزار نفر در استانهای در هفته ۲۰۷ منتهی به ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲میزان مرگ در یک میلیون نفر در استانهای کشور در هفته ۲۰۷ منتهی به ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲تعداد موارد بستری و مرگ قطعی ناشی از کووید ۱۹ از آغاز پاندمی هفته اول اسفند ۱۳۹۸ منتهی به هفته سوم بهمن ماه ۱۴۰۲ در کل کشورتعداد موارد بستری و مرگ قطعی ناشی از کووید ۱۹ از هفته اول بهمن ماه ۱۴۰۰تا هفته سوم بهمن ماه ۱۴۰۲ در کل کشورتعداد موارد بستری و مرگ قطعی کووید ۱۹ از هفته اول مهر ماه ۱۴۰۱ تا هفته سوم بهمن ماه ۱۴۰۲ در کل کشورموارد مثبت «پی سی آر» و کیت تشخیص زودهنگام دانشگاهی هفته ۲۰۷ ( منتهی به ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ )1402/11/19
13:39:13
5.0 / 5
288
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا