یك پیشكسوت با ساماس مطرح كرد

فدراسیون فوتبال با ۵۲ میلیارد تومان درآمد انضباطی VAR را بیاورد

فدراسیون فوتبال با ۵۲ میلیارد تومان درآمد انضباطی VAR را بیاورد

به گزارش ساماس، مربی اسبق تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به جریمه باشگاه ها توسط فدراسیون اظهار داشت: فدراسیون فوتبال در یک ماه و نیم 52 میلیارد تومان درآمد داشته و باید با این پول VAR را بیاورد.بهتاش فریبا در گفت و گو با خبرنگار مهر، درباب عملکرد تیم فوتبال استقلال تهران در نیم فصل اول لیگ بیست وسوم گفت: شرایط برای استقلال قبل از شروع فصل جدید خوب نبود، از تغییر در مدیریت باشگاه گرفته تا آمدن قانون سقف قراردادها و عدم جذب بازیکنان خوب مطالبی بود که استقلال را به حاشیه برد. همین حاشیه های موجب شد تا کدورت های زیادی هم بین کادر فنی و مدیریت به وجود بیاید.
نیم فصل اول به تیم ها جام نمی دهند
وی اضافه کرد: خیلی ها انتظار نداشتند که نکونام بتواند با این استقلال نتیجه بگیرد و به بالای جدول برسد. در نیم فصل جام نمی دهند که بگویند استقلال یا سپاهان قهرمان شده اند. قهرمانی تنها در آخر فصل حاصل می شود که انشاالله با تقویت تیم در نیم فصل دوم استقلال قهرمان این فصل لیگ برتر است. نتایجی که تا به امروز کسب شده از طرف جواد نکونام و بازیکنان استقلال قابل قبول است. در بازی آخر هم مشخص بود ۳ امتیاز برای استقلال است و خداراشکر استقلال با رکود خوبی در بازی های خانگی نیم فصل اول لیگ را به انتها برد.
مشخص نیست در فوتبال چه خبر است
مربی اسبق استقلال تهران با اشاره قانون سقف قراردادها و اتفاقاتی که درباب این قانون افتاد عنوان کرد: در آغاز فصل یک قانونی برای لیگ گذاشتند که واقعاً قانون مسخره ای بود. اصلاً نمی دانم درباب این قانون چه بگویم، اول حکم دادند و امتیاز کم کردند پس از آن امتیاز تیم ها را برگرداندند. معین نیست در این فوتبال چه می گذرد. تکلیف کادر فنی و برخی بازیکنان برای ثبت قرارداد برخی دیگر از مربیان و بازیکنان استقلال چه می شود؟ آنها مردانگی کردند و از حق خود گذشتند تا استقلال به مشکل نخورد.
فریبا در ادامه اظهار داشت: به درستی یا غلط بودن حکم کمیته استیناف ندارم اما اگر این اتفاقات تخلف نبوده چرا باشگاه های جریمه نقدی شدند؟ اگر قراردادها مشکل نداشته چرا بازیکنان سپاهان را محروم کردند؟ این ها سوالاتی است که برای همه در فوتبال ایجاد می شود.

فدراسیون فوتبال ۵۲ میلیارد درآمد داشته
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به جریمه های فدراسیون فوتبال مقابل باشگاه بیان کرد: فدراسیون فوتبال در عرض یک ماه و نیم بوسیله جریمه های نقدی بازیکنان و باشگاه ها ۵۲ میلیارد به دست آورده است که هنوز هم ادامه دارد و خدا می داند این رقم چقدر خواهد شد. فدراسیون فوتبال با این همه درآمد VAR را برای لیگ فراهم نمی کند و می گوید باشگاه ها باید هزینه VAR را پرداخت کنند. مگر در سایر کشورها باشگاه ها VAR را تهیه کردند؟ با کارهایی که می کنند تنها گرفتاری و دردسر برای فوتبال درست می کنند.
در ۵۵ سال چنین اتفاقاتی ندیدم
وی با اشاره به شکست سپاهان مقابل گل گهر باتوجه به محرومیت بازیکنان خود اظهار داشت: ۵۵ سال است که در فوتبال هستم و در همه رده های سنی بازی کرده ام اما تا به امروز چنین اتفاقی را ندیده بودم. واقعاً نه می توانم درباره ی اتفاقات حرف بزنم و نظری بدهم. بازی قبلی سپاهان که ۸ بازیکن را در اختیار نداشتند دیدید چگونه مقابل گل گهر شکست خوردند. پس اگر تخلف کرده است باید از همان ابتدای فصل جلوی بازیکنان این تیم را می گرفتند.

مدیران به فهرست کادر فنی توجه کنند
فریبا در آخر با تکیه بر تقویت تیم فوتبال استقلال در نیم فصل دوم اشاره کرد: تیم هم اکنون شرایط روحی و روانی خوبی را دارد و باید مدیران باشگاه به این توجه نمایند که استقلال نیاز به تقویت دارد و باید باتوجه به لیستی که کادر فنی به باشگاه ارایه داده است بازیکنان را جذب کنند. اگر خواسته های کادر فنی محقق شود مطمئن باشید استقلال در نیم فصل دوم با شرایط بهتری کار را دنبال خواهدنمود و می تواند قهرمانی را از آن خود کند. آبی های پایتخت در نیم فصل اول سقف قراردادها را رعایت کرد و کلاه سرش رفت.


منبع:

1402/10/13
09:15:49
5.0 / 5
209
تگهای خبر: بازی , فوتبال , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا