مومنی خبر داد:

حضور قطعی 5 تیم در سوپر لیگ کاراته

حضور قطعی 5 تیم در سوپر لیگ کاراته

به گزارش ساماس، رییس سازمان لیگ فدراسیون کاراته اظهار داشت: زمان شروع رقابت های سوپر لیگ کاراته مشخص شده و درحال طی پروسه ثبت نام تیم ها هستیم و برخی هم در کوشش برای جذب نفرات مورد نظر خود هستند.وحید مؤمنی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اظهار داشت: هفته سوم آذرماه را برای شروع فصل جدید رقابت های سوپر لیگ مشخص کرده ایم. طبق برنامه ای که تنظیم شده تیم ها می بایست تا ۱۰ آذرماه مراحل ثبت نام خودرا تکمیل کنند تا ان شالله وارد فرآیند شروع مسابقات شده قرعه کشی انجام و برنامه مسابقات را اعلام نماییم.
وی در مورد تیم های شرکت کننده در این مسابقات اظهار داشت: تا حالا حضور ۵ تیم قطعی شده است. این تیم ها درحال نقل و انتقال کاراته کاهای مورد نظر خود هستند. ضمن این که سه تیم دیگر نیز بصورت ضمنی اعلام آمادگی کرده و منتظر هستیم ببینم شرایط چگونه پیش خواهد رفت تا شاهد برگزاری لیگ با ۸ تیم باشیم.
رئیس سازمان لیگ افزود: دانشگاه آزاد اسلامی، رعد پدافند، بیمه تعاون، نیشکر خوزستان و پاس، پنج تیمی هستند که حضورشان در سوپر لیگ کاراته قطعی شده است. خیلی امیدواریم که سه تیم دیگر نیز شرایط حضور در مسابقات را پیدا کرده و ان شاالله شاهد برگزاری مسابقات لیگ با حضور هشت تیم باشیم.
مؤمنی درباب احتمال تغییر امتیازات بخش کاتا در سوپر لیگ اظهار داشت: مباحثی در همین زمینه مطرح گردیده است، پیشنهادی را آماده کرده و در جلسه ای با حضور مسئولان و نمایندگان تیم ها طرح و بعد از بررسی و شنیدن اظهار نظرهای مختلف در مورد آن تصمیم گیری می نماییم. در وضعیت فعلی چون طرح در مرحله کارشناسی قرار دارد و توسط صاحب نظران باید به دقت بررسی شود، نمی توانم از جزییات آن صحبت کنم. ولی احتمال تغییر در این بخش وجود دارد.
وی در آخر عنوان کرد: همانند سالهای قبل سوپر لیگ کاراته بصورت متمرکز در تهران و بصورت رفت و برگشت برگزار خواهد. اگر تیمی چه در تهران و یا شهرستان درخواست میزبانی داشته باشد، باید شرایط لازم را فراهم نموده و پس آن در مورد آن تصمیم گیری نماییم.


منبع:

1402/08/28
12:03:37
5.0 / 5
309
تگهای خبر: بیمه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا