مظلومی برای صیادمنش شرط گذاشت

مظلومی برای صیادمنش شرط گذاشت

به گزارش ساماس سرمربی تیم ملی جوانان با استقبال از وضعیت صیادمنش برای حضور در این تیم می گوید او جهت شركت در مسابقات رسمی باید حداقل در اردوهای پایانی تیم ملی جوانان حضور داشته باشد.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، پرویز مظلومی که شاگردانش روز پنج شنبه در نخستین بازی تدارکاتی تورنمنت چهارجانبه حافظان سلامت برابر پلیمر به میدان می رود، درباره این بازی اظهار داشت: ما تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته ایم و عصر امروز هم آخرین تمرین تیم پیش از مسابقه اول برگزار می گردد. در این مقطع بیشتر از هر چیز به بازی های تدارکاتی مفید نیاز داریم. تشکر می نماییم از مسؤلان فدراسیون و عواملی که این تورنمنت را در نظر گرفتند. از پلیمر شناخت زیادی نداریم اما شنیده ایم تیم خوبی هستند، تیم دانشجویان هم همیشه قدرتمند و مدعی است، نوجوانان هم که در کنار خودمان در کمپ تمرین می کند. این تورنمنت چهارجانبه به ما و نوجوانان کمک می نماید.

سرمربی تیم ملی جوانان افزود: بچه ها انگیزه بسیار خوبی دارند و با نشاط در تمرینات حاضر می شوند که این مسئله سبب شده تمرینات خوبی داشته باشیم. میزان آمادگی نفرات را در همین بازی های تدارکاتی مشخص می شود. فکر می کنم تا امروز حدودا ۷۰% از ترکیب تیم را شناسایی کرده ایم و بخش باقیمانده هم در فرصتی که داریم مشخص می شود. البته دوستان لطف دارند و همچنان بازیکنانی را به ما معرفی می کنند اما با عرض پوزش امکان دیدن همه این نفرات در فرصت اندکی که باقی مانده وجود ندارد، خصوصا در شرایط کرونایی که نمی توانیم بازیکنان جدید را وارد اردو نماییم. در نهایت فکر می نماییم تغییرات گسترده ای نخواهیم داشت اما تلاش می نماییم بهترین نفرات برای حضور در مسابقات انتخاب شوند.

مظلومی در انتها پیرامون امکان اضافه شدن الله یار صیادمنش به تیم ملی جوانان اظهار داشت: این اتفاق خوب است که الله یار هم در این رده سنی می تواند به تیم ما کمک نماید و حتما چنین بازیکن باتجربه ای برای تیم جوانان بسیار مفید و اثرگذار است. تنها شرط من این است که پیش از مسابقات و حداقل در اردوهای آخر صیادمنش را در اختیار داشته باشیم و اینطور نباشد که فقط برای تورنمنت به جمع ما اضافه شود. امیدوارم هماهنگی های لازم صورت بپذیرد و الله یار در کنار بچه ها حاضر شود تا در کار و برنامه های ما قرار بگیرد. بطور قطع در این صورت به ما کمک می نماید و نیروی تازه ای به تیم تزریق خواهد شد.

نخستین بازی تیم ملی جوانان در تورنمنت چهارجانبه حافظان سلامت برابر پلیمر روز پنج شنبه ساعت ۱۷ در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار می گردد.

منبع:

1399/05/29
13:48:17
5.0 / 5
1767
تگهای خبر: سلامت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا