كشتی قهرمانی جهان - صربستان

شروع مبارزات کشتی گیران ایران در روز دوم

شروع مبارزات کشتی گیران ایران در روز دوم

ساماس: روز دوم از مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان در شرایطی برگزار می شود که در روز نخست این مسابقات سه ملی پوش کشورمان به فینال رسیدند و امروز برای مدال طلا مبارزه خواهند کرد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان از روز گذشته (شنبه) به میزبانی شهر بلگراد صربستان شروع شد و چهار نماینده ایران در روز نخست این مسابقات به روی تشک رفتند که از این جمع رضا اطری از دور مسابقات حذف شد اما امیرمحمد و حسن یزدانی به همراه امیرحسین زارع فینالیست شدند.
در روز دوم این مسابقات نیز مبارزات چهار وزن ۵۷، ۷۴، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم انجام خواهد شد. ضمن اینکه دو وزن باقی مانده (۶۵ و ۹۷ کیلوگرم) نیز روز دوشنبه انجام خواهد شد.
آذرپیرا با قدرت شروع کرد
در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۲۴ نفر حضور دارند، امیرعلی آذرپیرا در دور اول به مصاف جانگ از کره جنوبی رفت و با پیروزی ۱۱ بر صفر برابر این حریف به مرحله بعد صعود کرد. این ملی پوش ایران در دور بعد با زاهید والنسیا از آمریکا دیدار می کند. امیرعلی آذرپیرا
نتایج کشتی گیران ایران در این خبر تکمیل می شود...
برنامه کشتی گیران در روز دوم و سوم مسابقات به شرح زیر است:
در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۳۳ شرکت کننده دارد، میلاد والی زاده بعد از استراحت در دور اول، در دور دوم با رضوان کواکس از رومانی مبارزه می کند.
در وزن ۶۵ کیلوگرم که با حضور ۴۵ نفر برگزار می شود، رحمان عموزاد خلیلی بعد از استراحت در دور نخست، در دور دوم با یانیس مادی از کامبوج کشتی می گیرد.
در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۴۵ نفر حضور دارند، یونس امامی بعد از استراحت در دور اول، در دور دوم با علی پاشا عمرپاشایف از بلغارستان کشتی می گیرد. زائوربک سیداکوف قهرمان المپیک و جهان از روسیه در گروه امامی حضور دارد.
در وزن ۷۹ کیلوگرم که ۲۷ شرکت کننده دارد، محمد نخودی بعد از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان رمضان ساری از ترکیه و یوتا میوا از ژاپن می رود.
در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۲۴ نفر حضور دارند، امیرعلی آذرپیرا در دور اول به مصاف جانگ از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد با زاهید والنسیا از آمریکا دیدار می کند.
در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۳۵ نفر حضور دارند، مجتبی گلیج بعد از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف بنجامین هانیس از ایتالیا می رود. عبدالرشید سعداله یف قهرمان جهان و المپیک از روسیه و کایل اسنایدر از آمریکا در گروه گلیج قرار دارند.
یکشنبه ۲۶ شهریور:
ساعت ۱۲ تا ۱۸: ۳۰ به وقت ایران: برگزاری دیدارهای رپه شارژ اوزان ۶۱، ۷۰، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم و برگزاری دیدارهای مقدماتی اوزان ۵۷، ۷۴، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم
ساعت ۱۸: ۱۵ تا ۱۹: ۱۵ به وقت ایران: برگزاری دیدارهای نیمه نهایی اوزان ۵۷، ۷۴، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم
ساعت ۱۹: ۳۰ تا ۲۲: ۳۰ به وقت ایران: برگزاری دیدارهای فینال و رده بندی اوزان ۶۱، ۷۰، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم و مراسم اهدای مدال نفرات برتر اوزان فوق
ساعت ۲۲: ۳۰ تا ۲۳ به وقت ایران: برگزاری دیدار بین نفرات پنجم ۲ وزن المپیکی ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم برای اختصاص پنجمین سهمیه المپیک پاریس به کشتی گیر برنده
دوشنبه ۲۷ شهریور:
ساعت ۱۲ تا ۱۶ به وقت ایران: برگزاری دیدارهای اوزان ۵۷، ۷۴، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم در گروه بازنده ها و برگزاری دیدارهای مقدماتی اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم
ساعت ۱۹: ۳۰ تا ۲۲: ۳۰ به وقت ایران: برگزاری دیدارهای فینال و رده بندی اوزان ۵۷، ۷۴، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم و مراسم اهدای مدال
ساعت ۲۲: ۳۰ تا ۲۳ به وقت ایران: برگزاری دیدار بین نفرات پنجم اوزان المپیکی ۵۷ و ۷۴ کیلوگرم برای اختصاص پنجمین سهمیه به کشتی گیر برنده
سه شنبه ۲۸ شهریور:
ساعت ۱۲ تا ۱۶ به وقت ایران: برگزاری دیدارهای رپه شارژ اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم
ساعت ۲۰ تا ۲۲: ۳۰ به وقت ایران: برگزاری دیدارهای فینال و رده بندی اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم و مراسم اهدای مدال
ساعت ۲۲: ۳۰ تا ۲۳ به وقت ایران: برگزاری دیدار بین نفرات پنجم اوزان المپیکی ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم برای اختصاص سهمیه پنجم به کشتی گیر برنده.


منبع:

1402/06/26
14:17:52
5.0 / 5
336
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا