برای حل مشكلات مالی؛

پاسخ عجیب یک متمول به درخواست درویش

پاسخ عجیب یک متمول به درخواست درویش

ساماس: یکی از مدعیان خرید باشگاه پرسپولیس خواسته های عجیب خود برای در اختیار گرفتن این باشگاه را مطرح کرده است.به گزارش ساماس به نقل از مهر، بیست و سومین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال در حالی ادامه دارد که یکی از دغدغه های اصلی تیم ها تامین منابع مالی برای پرداخت قراردادهای جاری خود است. باشگاه های لیگ برتری با آگاهی از بدهی سالهای قبل، هزینه کردهایی دارند که توان پرداخت آنرا ندارند.
از این رو به هر ریسمانی برای تامین هزینه های جاری خود چنگ می زنند تا با دور زدن قوانین جاری مالی بتوانند منابع درآمدی خودرا ارتقا دهند. یکی از مواردی که در سیستم تیم داری فوتبال حرفه ای به خصوص پرسپولیس نشر پیدا کرده است حضور هوادار متمول به عنوان یکی از بازوهای اقتصادی قدرتمند است.
این هوادار که نزدیک به ۳۵ سال کمک های مالی فراوانی به پرسپولیس داشته است در فصل جاری لیگ برتر نیز کمک های شخصی اش را از خریدهای تابستانی پرسپولیس دریغ نکرد. او به هر یک بازیکنان جدید پرسپولیس مبلغ سه میلیارد تومان واریز کرد. همین طور نقش پررنگ خودرا در حفظ علیرضا بیرانوند ایفا کرد تا اسمش رفته رفته بر سر زبان ها بیفتد.
دیده شدن در رسانه های رسمی و مجازی موجب شد تا یکی دیگر از طرفداران پرسپولیس که در کانادا زندگی می کند ادعای خرید باشگاه و تامین هزینه برای خریدهای بزرگ خارجی کند. همین موضوع موجب شد تا رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای رهایی از فشار بدهی های مربوط به گذشته دو بار تماس تلفنی با وی برقرار کرده و درخواست دریافت پول داشته باشد.
این فرد به درویش اعلام نموده است مشکلی برای پرداخت پول ندارد اما حاضر نیست برای خرید یک بازیکن یا پرداخت پاداش ها کمک نماید. او اعلام نموده است کل باشگاه را با تمام هزینه های گذشته و جاری می خواهد اما در جلسه خصوصی سازی و سازمان بورس هم شرکت نخواهد کرد!
طرفدار ایرانی - کانادایی تیم پرسپولیس حاضر به پرداخت پاداش قهرمانی های فصل گذشته نیز نشده و اعلام نموده است فقط پول خودرا صرف خرید کل باشگاه می کند. ‏‬اتفاقی که هم اکنون باتوجه به قوانین بورسی و همین طور مسائل اداری جاری امکان پذیر نیست تا هوادار متمول تنها به دیده شدن در رسانه های داخلی بسنده کند.


منبع:

1402/05/21
15:20:47
5.0 / 5
461
تگهای خبر: بازی , زندگی , شركت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا