مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان خبر داد؛

نهایی شدن انتقال ۳ بازیکن عراقی به صنعت نفت تا پایان هفته

نهایی شدن انتقال ۳ بازیکن عراقی به صنعت نفت تا پایان هفته

به گزارش ساماس، مدیرعامل مؤسسه فرهنگی و ورزشی صنعت نفت آبادان از نهایی شدن انتقال ۳ بازیکن عراقی به صنعت نفت تا پایان هفته اطلاع داد و اظهار داشت: کل بودجه صنعت نفت برای لیگ پیش رو ۱۳۰ میلیارد تومان است.به گزارش ساماس به نقل از مهر، محمدحسین رحمانی عصر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار نمود: با عنایت به بودجه ای که داشتیم، تیمی که می خواستیم را بستیم؛ کل بودجه صنعت نفت برای لیگ پیش رو ۱۳۰ میلیارد تومان است، این بودجه شامل هزینه البسه، حقوق پرسنل، خدمات پشتیبانی و… است و فکر می کنم برای خرید بازیکن نهایتا ۹۰ میلیارد تومان از این مبلغ هزینه می شود.
رحمانی با تکیه بر این که ۱۰۰ درصد پول زیاد، قهرمانی در لیگ را به همراه خواهد داشت، اظهار داشت: در ۱۰ دوره اخیر لیگ برتر، تیم هایی قهرمان شدند که هزینه بالا داشتند، رسیدن به آسیا مبلغ بالایی می خواهد و تیم هایی که وارد باشگاههای آسیا می شوند باید هم در این رقابت ها، هم در لیگ و هم جام حذفی بازی کنند و به همین خاطر سبد خریدشان پر و پیمان است و باید به آنها حق داد.
وی ضمن اشاره به این که فوتبال ایران چندسال است که کیفیت لازم را ندارد، افزود: به نظرم اختلاف زیادی میان بازیکنان مطرح و آنهایی که نورسیده گود می شوند، نیست و این اختلاف بیشتر روحی و روانی ست، اگر روی روحیه بازیکن جدید کار بشود و به او ۵تا۶ بازی میدان داده شود، می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.
این مدیر فوتبال کشور خاطرنشان کرد: چند سال است که در فوتبال ایران پدیده نداشتیم و پدیده های سالهای قبل را با هزینه بالا از لیگ های دیگر برگرداندیم به این دلیل که چرخه بازیکن سازی ما معیوب است.
وی در ادامه قانون سقف قرارداد، بودجه تیم ها و نظارت بر آنها را خیلی خوب تعریف کرد و اظهار داشت: اگر ما ۱۶ مدیر تیم های لیگ برتری به این قانون احترام بگذاریم این اتفاق به فوتبال ما کمک می کند؛ چه کسی غیر از ما مدیران تیم ها می تواند این قانون را دور بزند.
رحمانی ضمن تشکر از متولیان امر در مورد اجرایی کردن قانون ۱۹ بازیکن، اضافه کرد: با عنایت به اضافه شدن برخی بازیکن ها با تصویب این قانون به تیم های دیگر، فکر می کنم سال جاری مسابقات جذاب تر از لیگ های کسل کننده قبل باشد.
وی در مورد مبحث بند مخالفت به کمک به تیم های حرفه ای در برنامه توسعه پنجم، اظهار داشت: به همین خاطر شرکت پالایش و شرکت پخش نفت آبادان هیچ منبعی را جهت کمک به ما ندارند اما در عین حال اگر حق پخش تلویزیونی به تیم ها داده شود حتی با این منع قانونی هم مشکلی نداریم.
مدیرعامل مؤسسه فرهنگی و ورزشی صنعت نفت آبادان افزود: در فوتبال ایران تنها هزینه صورت می گیرد و چیزی به اسم درآمد نداریم و چیزی به اسم حق پخش، حق برندینگ و کپی رایت وجود ندارد و به همین خاطر شاهد هزینه بر بودن فوتبال در ایران هستیم.
وی بر مبحث انعقاد قرارداد با بازیکنان آکادمی صرفا به صورت پنج ساله تصریح کرد و اظهار داشت: بازیکن سازی هزینه دارد، این که ما بازیکن را بسازیم و مربی جسوری مثل ویسی که به بازی هجومی علاقه دارد از آن استفاده نماید چه تضمینی وجود دارد که تماشاگری که نتیجه می خواهد با مثلا سه باخت اعتراض شدید نکند.
رحمانی، برنامه بلندمدت مجموعه تحت مدیریتش را تزریق بازیکن پرورش یافته از آکادمی به تیم اصلی عنوان نمود و خبر داد: برای جذب بازیکن شخصاً به همراه تیم فنی به عراق رفتیم به این خاطر که معتقدیم بازیکن عراقی با شرایط اقلیمی، مذهبی، قومیتی، زبانی و فرهنگی منطقه ما سازگاری بالایی دارد و هم اکنون بهترین بازار جذب بازیکن خارجی برای تیم ما در این کشور است و امیدواریم که تا پایان هفته کار انتقال ۳ بازیکن عراقی را نهایی نماییم.

1402/05/02
08:09:38
5.0 / 5
316
تگهای خبر: بازی , خدمات , شركت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا