هفته سوم لیگ ملت های والیبال؛

سعادت: بلغارستان خوب جنگید

سعادت: بلغارستان خوب جنگید

به گزارش ساماس، بازیکن تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: بلغارستان خوب جنگید و بازیکنان این تیم در لحظات حساس عملکرد بهتری داشتند.به گزارش ساماس به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بردیا سعادت بعد از شکست ۳ بر ۲ تیم ملی ایران مقابل بلغارستان در هفته سوم رقابت های لیگ ملت های ۲۰۲۳ عنوان کرد: نمی توانم بگویم که بازی خیلی خوبی بود، اما بازی پایاپایی بود. بلغارستان خوب جنگید و آنها در لحظات حساس و مخصوصاً امتیازهای ۲۰ به بعد عملکرد بهتری داشتند. رمز پیروزی آنها هم همین مبحث بود.
وی افزود: تیم ایران هم هر کاری از دستش بر می آمد، انجام داد. کسی کم کاری نکرد و بدون شک همه فقط با فکر پیروزی وارد میدان شدند و به دنبال عرضه یک بازی تماشاگرپسند بودند، اما متاسفانه امروز نشد که به هدف مان برسیم. امیدوارم در ادامه شرایط برای ایران بهتر شود.
قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: بازی بسیار نزدیک بود. گاهی ایران پیش می افتاد و گاهی هم بلغارستان پیش بود. در ست چهارم تلاش کردم با سرویس و هرچه که در توان دارم به تیم کمک کنم. چند امتیاز سرویس هم گرفتم، اما در نهایت آنطور نشد که می خواستیم. همیشه آماده هستم و با نظر کادر فنی در ترکیب قرار می گیرم تا به تیم ملی کمک کنم. امیدوارم که از این بهتر شویم تا حداقل وقتی مردم بازی ها را می بینند، مثل گذشته شاد شوند.
سعادت در مورد جو سالن در آناهایم، اظهار داشت: تماشاگران ایرانی زیادی در سالن بودند. ورزشکاران حرفه ای هستیم و در سالن های مختلف بازی کرده ایم. جوی که تماشاگران ایجاد می کنند، نمی تواند عاملی برای برهم خوردن تمرکز بازیکنان باشد. در سالن هایی بازی کرده ایم که پر از تماشاگر بوده و گاهی به سود تیم و گاهی ضد تیم شعار دادند. به نظرم یکی از الزامات ورزشکار حرفه ای بودن اینست که در شرایط سخت تمرکز خویش را حفظ کند. تیم ملی والیبال ایران ساعت ۳: ۳۰ دقیقه صبح روز یکشنبه ۱۸ تیرماه در سومین مسابقه هفته سوم لیگ ملت ها در آناهایم برابر آرژانتین صف آرایی می کند و در کمتر از ۲۰ ساعت بعد، در آخرین مسابقه خود به مصاف کوبا خواهد رفت.


منبع:

1402/04/16
13:22:05
5.0 / 5
476
تگهای خبر: بازی , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا