رویینگ ایران به سوییس نرفت

رویینگ ایران به سوییس نرفت

به گزارش ساماس، حضور تیم ملی رویینگ ایران در کاپ جهانی سوییس لغو شد و با عنایت به این که نازنین ملایی شانس صعود به فینال A را دارد به قهرمانی جهان اعزام می شود.افشین فرزام در گفتگو با ایسنا در رابطه با ی چرایی نرفتن تیم ملی رویینگ ایران به کاپ جهانی سوییس بیان نمود: ویزا گرفتیم و شرایط تیم به خصوص نازنین ملایی هم خوب بود. ملایی در تست گیری توانست بهترین رکورد خودش را چند ثانیه ارتقا دهد. قاعدتا می توانست نتیجه خوبی بگیرد اما برنامه ریزی های دیگر پیش آمده است و شاید بخواهیم آنها را انجام دهیم. مثلاً در قهرمانی جهان شرکت نماییم یا اردوی برون مرزی بگذاریم.

او افزود: حتی اگر به کاپ جهانی سوییس می رفتیم اعزام به صورت کیفی بود و در قهرمانی جهان هم همین اتفاق می افتد چون می خواهیم نتیجه ای بهتر از دوره قبل به دست آوریم. ملایی هم با عنایت به آخرین رکوردی که ثبت کرد، این شانس را دارد که در فینال A باشد. البته تمرکز اصلی ما هم اکنون روی بازی های آسیایی است.

فرزام در پاسخ به این پرسش که ترکیب تیم ملی برای بازی های آسیایی چه زمانی مشخص می شود، تصریح کرد: ما هشت سهمیه داریم و تا هفته آینده شاکله اصلی تیم و این که چه تعداد مرد و زن به بازی های آسیایی می روند را مشخص می نماییم.

او در مورد وضعیت تیم رویینگ مردان اظهار داشت: در دونفره سبک وزن (امیرحسین محمودپور و رضا قهرمانی) شرایط خوبی داریم. دونفره سنگین وزن رکورد خوبی ثبت کردند اما هنوز با رکورد مد نظر من که شانس گرفتن مدال را داشته باشند، حدود پنج ثانیه فاصله دارند. با عنایت به این که تاکید بر اینست شانس های بالای مدال به بازی های آسیایی اعزام شوند، دونفره سنگین وزن را بیشتر رصد می نماییم.

سرمربی تیم ملی رویینگ در پاسخ به این پرسش که کمیته ملی المپیک با برگزاری اردوی برون مرزی موافقت نمود یا خیر، خاطرنشان کرد: فکر می کنم به صورت جداگانه نمی توانند بودجه ای را برای اردوها در نظر بگیرند اما در چارچوب بودجه ای که به فدراسیون ها می دهند، میتوان این کار را انجام داد. با فدراسیون صحیت کردیم تا مکاتبات صورت گیرد و تیم را به چین یا روسیه برای برگزاری اردو منتقل نماییم.

منبع:

1402/04/14
12:33:19
5.0 / 5
339
تگهای خبر: بازی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا