فكری:

دل خوشی از چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی نداریم

دل خوشی از چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی نداریم

ساماس: سرمربی نساجی مازندان اظهار داشت: چمن مصنوعی اگر خوب و استاندارد باشد، مشكل كمتری وجود دارد ولی چمن ورزشگاه شهید وطنی كیفیتی ندارد و زیاد دل خوشی از این چمن مصنوعی نداریم.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، محمود فکری در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن اظهار نمود: آخرین بازی مان در قائمشهر را پیش رو داریم. ای کاش حضور پر شور طرفداران را در ورزشگاه داشتیم و آخرین بازی را در کنار آنها انجام می دادیم اما به هر حال مثل بازی های قبل وجودشان را حس می نماییم. امیدوارم بازیکنانمان با تمام وجودشان بازی کنند و این بازی خانگی را با نتیجه خوب و برد پشت سر بگذاریم.

او افزود: در مجموع بازی سختی است و تیم ذوب آهن بسیار تیم خوبی است و به هر علتی سال جاری نتوانست نتیجه خوبی بگیرد اما واقعا تیم بسیار خوبی است. بازی فردا برای ما دشوار می باشد اما امیدواریم با برد از زمین خارج شویم.

سرمربی نساجی مازندان درباره محرومان و مصدومان تیمش اظهار داشت: آخرین مصدومی که دادیم مجتبی ممشلی بوده که به جمع مصدومان ما اضافه شده است. امیدوارم بازیکنانی که جایگزین می شوند بتوانند بازی خوبی عرضه کنند و جای مصدوم ها را پر کنند. محروم هم عرفان معصومی است.

او درباره شرایط نامناسب چمن مصنوعی قائمشهر و تعویض چمن ورزشگاه این شهر اظهار داشت: جا دارد از مسؤلان استانی و کشوری تشکر کنم که آمدند و بودجه برای تعویض چمن در نظر گرفتند و امیدوارم هرچه سریعتر تعویض چمن اتفاق بیافتد. خیلی مهم می باشد که چمن خوبی استفاده و در ادامه نگه داری و حفظ شود. چمن مصنوعی اگر خوب و استاندارد باشد، شاید مشکل کمتر باشد ولی چمن مصنوعی ما کیفیتی ندارد و زیاد دل خوشی از این چمن مصنوعی نداریم. بازی روی این چمن نقطه قوت ما نیست چون که بچه های ما هم از بازی کردن روی چمن ورزشگاه مان راضی نیستند. ما تمام تلاش مان را می نماییم به علت میزبانی مان نتیجه خوبی بگیریم.

فکری افزود: جا دارد از مسؤلان استادیوم شهدای پهنه کلاه تشکل کنم چون که چمن بسیار خوبی است و چنین چمنی در استان مازندران کم است.
1399/05/24
22:09:00
5.0 / 5
1709
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲