اطلاعیه وزارت ورزش درباره ی اتفاقات رخ داده در مجموعه ورزشی آزادی

اطلاعیه وزارت ورزش درباره ی اتفاقات رخ داده در مجموعه ورزشی آزادی

ساماس: وزارت ورزش و جوانان در اطلاعیه ای درباره ی اتفاقات رخ داده در مجموعه ورزشی آزادی توضیحاتی ارائه داد.به گزارش ساماس به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پیرو اتفاقات رخ داده در مجموعه ورزشی آزادی (همایش اتومبیل های کلاسیک و درگیری در فدراسیون ووشو) وزارت ورزش و جوانان اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد:
- باوجود مکاتبات و موافقت های لازم در برگزاری همایش خودرو های کلاسیک، سوءمدیریت عوامل برگزاری و پذیرش بیش از ظرفیت مراجعان، سبب سوءاستفاده تعدادی از افراد فرصت طلب حاضر در همایش شد و اتفاقاتی مغایر با شرع و قانون را بدنبال داشت.
- بلا فاصله بعد از پایان مراسم، حسب دستور وزیر محترم ورزش و جوانان، بررسی کارشناسی موضوع پیرامون قصور احتمالی افراد دخیل در برنامه در دستور کار حراست این وزارتخانه و مراجع ذیصلاح قرار گرفته که نتیجه نهایی آن در ایام آینده اعلام می شود.
- بدون تردید حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی و رعایت اصول اخلاقی بر تمامی موضوعات و کارهای ورزشی ارجحیت داشته و با هنجارشکنان برخوردهای مقتضی صورت خواهد پذیرفت.
- درباب اتفاقات مربوط به فدراسیون ووشو به اطلاع می رساند که روز پنجشنبه یک تیرماه ۱۴۰۲ احدی از مراجعان فدراسیون ووشو که فرزندانشان از ورزشکاران این رشته هستند، با ورود از در مجموعه ورزشی آزادی در فدراسیون ووشو حاضر شدند. گویا اختلاف موجود میان این افراد و مسئولان فدراسیون ووشو که دارای سابقه قبلی نیز بوده، سبب بروز درگیری شده و صحنه های ناخوشایندی را رقم زد.
- حضور این افراد در مجموعه در شرایطی بود که فدراسیون ووشو در هیچکدام از مکاتبات خود با مدیریت و حراست مجموعه ورزشی آزادی، خواهان ممنوعیت ورود این افراد به مجموعه نشده بود.
- بعد از این اتفاق بلا فاصله با حضور عوامل حراست مجموعه و مأموران پلیس ۱۱۰ موضوع صورت جلسه شد تا بررسی تخصصی توسط حراست وزارت ورزش و جوانان صورت پذیرد.
- در آخر خدمت علاقه مندان به ورزش اعلام می شود که بعد از اتمام بررسی ها و روشن شدن موضوع، برخورد قضائی و انضباطی با عاملان و مقصران این اتفاق صورت می پذیرد.

1402/04/02
18:52:10
5.0 / 5
345
تگهای خبر: پذیرش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا