حزباوی:

خوشحالم ضربه سرم به الهلال گل نشد!

خوشحالم ضربه سرم به الهلال گل نشد!

ساماس: خوزستان بازیکن خوزستانی تیم فوتبال السد قطر می گوید اینکه پس از 10 سال این باشگاه را برای حضور در تیم السد قطر ترک می کند، برایش دشوار است.


مراسم بدرقه محمدامین حزباوی که مقرر است فردا ایران را به مقصد قطر برای حضور در تیم السد ترک کند، امشب پنجشنبه با حضور شعبانی مدیرعامل باشگاه فولاد، تقوی از مدیران شرکت فولاد خوزستان و دیگر مسئولان در اهواز اجرا شد. پدر و برادر محمد امین حزباوی هم در این مراسم حضور داشتند.
به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، محمد امین حزباوی در این مراسم، ظهارکرد: از آقای شعبانی مدیرعامل باشگاه فولاد و آقای رضایی رئیس هیات مدیره و آقای رادکیا عضو هیات مدیره که به گردن من حق دارند و در این انتقال بزرگ به من کمک کردند، تشکر می ءکنم. همین طور از همه مربیانم که به من تا حالا کمک داشته اند قدردانی می کنم. پس از ۱۰ سال زندگی در باشگاه فولاد خوزستان خداحافظی برای من دشوار است اما تلاش این بود که تصمیم درستی جهت زندگی ام بگیرم و السد را انتخاب کردم.
وی بیان کرد: باشگاه فولاد همیشه در قلب من است و برای این باشگاه آرزوی موفقیت دارم. از خانه دوم خودم یعنی فولاد خوزستان قدرانی می کنم و برای من دعا کنید تا پیشرفت کنم.
بازیکن سابق تیم فوتبال فولاد خوزستانی خطاب به پدر و مادرش نیز عنوان کرد: پدر و مادر آنقدر بزرگ هستند که هیچ جمله ای نمی تواند آنها را توصیف کنم. از آنها تشکر می کنم که در تمام مراحل زندگی حامی من بودند و به آنها می بالم و تا آخرین لحظه برای آنها تلاش می کنم.
او اشاره کرد: فوتبال خودم را از محلات شروع کردم و از ۹ سالگی وارد باشگاه فولاد شدم و خیلی خوشبختم که مستقیما وارد این باشگاه شدم و ۱۰ سال برای آنها بازی کردم. دوست دارم فولاد را همیشه موفق ببینم.
حزباوی درباره ی ضربه سر خود به تیم الهلال در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که به تیریک خورد نیز اظهار داشت: اگر گل می شد که برای من عالی بود که همان موقع افسوس خوردم که چرا وارد دروازه الهلال نشد اما بعدا خیلی به من تلنگر وارد شد که بتوانم بیشتر تمرکز کنم. پس از آن ضربه یک امین حزباوی دیگر شدم. اینکه گل نشد خیلی بهتر شد و خوشحالم.
وی همین طور در سوالی طنز گونه که اگر روزی فولاد برابر السد قرار بگیرد چه کار خواهی کرد؟ عنوان کرد: بازی نمی کنم.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، شعبانی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان نیز در این مراسم خطاب به پدر محمدامین حزباوی، اظهار داشت: آقای حزباوی از اینکه مرارت کشیدید، سختی ها را به جان خریدید و مصدومیت های امین را دیدید ولی موجب شدید که امین امروز مایه افتخار و مباهات مردم خوزستان و ایران باشد، تشکر می کنم.
وی ادامه داد: همین طور از اعضای باشگاه فولاد به خاطر زحمت چند ساله شان برای کسب مجوز حرفه ای برای حضور در باشگاه های آسیا تقدیر می کنم. امسال نخستین باشگاه در کشور بودیم که موفق به دریافت مجوز حرفه ای شدیم.
مدیرعامل باشگاه فولاد عنوان کرد: ان شاءالله شاهد شکوفا شدن استعدادهای باشگاه فولاد باشیم و هر سال افتخارآفرینی هر کدام ار بازیکنان فولاد را جشن بگیریم.


همچنین محسن حزباوی پدر محمد امین حزباوی در این مراسم، اظهارکرد: از باشگاه فولاد و همه مربیانی که برای پسرم زحمت کشیدند و از او حمایت کردند، قدردانی می کنم. زمانی که پسرم در تیم ملی نوجوانان بود، ما فکر می کردیم که محمدامین مغرور می شود اما سجاد مهدی پور وآقای دهقان و نیز دیگر مربیان کاری کردند که فرزندم حالا بتواند در این سطح باشد.
به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، در آخر این مراسم نیز از اعضای کمیته دریافت مجوز حرفه ای باشگاه فولاد، تجلیل شد.
منبع:

1402/04/01
23:53:12
5.0 / 5
419
تگهای خبر: بازی , زندگی , شركت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا