بیانیه تیم ملی برای مینی كمپ:

با هوش مصنوعی بازیکنان تیم ملی فوتبال را انتخاب کرده ایم

با هوش مصنوعی بازیکنان تیم ملی فوتبال را انتخاب کرده ایم

به گزارش ساماس، شبهه ناروا به علت برگزاری مینی کمپ تیم ملی در یکی از برنامه های تلویزیونی، سبب واکنش شد.به گزارش ساماس به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در این بیانیه آمده است: «با وجود ابهامات نادرست مطرح شده در یکی از برنامه های تلویزیونی در رابطه با دلیل برگزاری مینی کمپ و زیر سوال بردن انگیزه های حرفه ای کادر فنی تیم ملی، به اطلاع می رساند سیاست کادر فنی تیم ملی نگاه دقیق و موشکافانه به لیگ برتر است که بر مبنای همین سیاست خدشه ناپذیر و ادامه دار، کادر فنی تیم ملی از آغاز فعالیت خود، بیشتر مسابقات لیگ برتر را به صورت حضوری و سایر رقابت ها را به صورت ویدویی بارها و بارها مورد آنالیز قرار داد تا با تاکید بر افزایش اطلاعات از میزان توانایی بازیکنان مدنظر، نسل جدیدی را در جهت تأمین منافع فوتبال ملی پایه گذاری کند.
در حالی شبهات ناروایی در این برنامه تلویزیونی به صورت یک طرفه ضد سیاست حرفه ای کادر فنی تیم ملی عنوان شد که با این طرز نگاه مبتدیانه، تعیین هفتگی تیم منتخب بازیکنان لیگ برتر یا دعوت از بازیکنانی که در همان روز پخش برنامه - یا با فاصله نزدیک - با شکست سنگین تیم شان راهی استودیوی تلویزیونی می شوند هم می تواند شائبه دار یا با انگیزه های تجاری باشد. با وجود اتهامات مطرح شده، سیاست فعلی کادر فنی به منظور حفظ منافع فوتبال ملی تداوم خواهد داشت و طرح این ادعاهای مخدوش نمی تواند خللی در انگیزه های کادر فنی و سایر اعضای تیم ملی ایجاد نماید.
در ارتباط با برگزاری مینی کمپ، برپایه علوم تمرینی و علوم در رابطه با دانش مربیگری، باید در نظر داشت که بی تمرینی بازیکنان لیگ برتری (غیر از استقلال و پرسپولیس) و لژیونرهای کشورهای عربی و برخی از کشورهای اروپایی بیشتر از سه هفته و سپس تنها سه جلسه تمرین جهت حضور در تورنمنت کافا باعث افزایش مصدومیت بازیکنان ملی پوش ایران می شد و بنابراین برگزاری مینی کمپ الزامی بود.
از سوی دیگر ماتریس بازیکنان تیم ملی برپایه تحلیل عملکرد فنی نرم افزار هوش مصنوعی و در نظر گرفتن میزان تطبیق پذیری با مدل بازی تیم ملی، بررسی شخصیت، عملکرد رفتاری و شرایط سنی، هفته به هفته بروزرسانی می شود. در انتها اعلام می دارد حق پیگرد قانونی به علت اتهامات مطرح شده در این برنامه تلویزیونی از جانب امور حقوقی فدراسیون محفوظ است.»


منبع:

1402/03/17
09:54:43
5.0 / 5
417
تگهای خبر: بازی , سایت , فوتبال , هوش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا