هنوز خودخواهی افراد سد راه ژیمناستیک ایران است

هنوز خودخواهی افراد سد راه ژیمناستیک ایران است

به گزارش ساماس، سرپرست دبیری شاخه آکروژیم فدراسیون ژیمناستیک اظهار داشت: متاسفانه انگار هنوز این داستان ایمیل و خودخواهی افراد سد راه ژیمناستیک ایران است.


کریم محمدزاده سرپرست دبیری شاخه آکروباتیک (آکروژیم) فدراسیون ژیمناستیک در گفت و گو با ایسنا در مورد جا به جا شدن مسابقات آکروژیم قهرمانی کشور اظهار نمود: قرار بود طبق نظر کمیته فنی، مسابقات قهرمانی کشور برای شناسایی تیم های جدید در اردیبهشت برگزار گردد تا بتوانیم برنامه ریزی منسجم برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا داشته باشیم، اما برگزاری مسابقات ابتدا به اوایل خرداد و بعد هم به اواخر خرداد موکول گردید. این تاخیر و تعویق ها به خاطر کارشکنی برخی افراد در فدراسیون است که نمی خواهند اجازه دهند فدراسیون رو به جلو پیش برود.
وی ادامه داد: در این شرایط طبق تصمیم کمیته فنی با عنایت به این که مسابقات قهرمانی آسیا در اوایل مهر سالجاری در کشور ازبکستان برگزار می شود، مقرر شد اردوهای تیم ملی را مثل سایر شاخه های ایروبیک و هنری آغاز نماییم و میزبان اردوها هم همه هزینه ها را تقبل می کرد که بهترین فرصت برای ورزشکاران بود اما این اردوها هم به تعویق افتاد. البته رئیس فدراسیون آقای حقدادی موافق برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و یا آغاز اردوها جهت اعزام به قهرمانی آسیا است ولی متاسفانه کارها در مرحله اجرایی به مشکل می خورد. همانطور که می دانید ایمیل در اختیار فدراسیون نیست و افرادی که پشت این داستان هستند همکاری نمی کنند.
مربی بین المللی شاخه آکروژیم در ادامه اظهار داشت: در قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۹ در قسمت دونفره بزرگسالان و در قسمت چهار نفره جوانان و دو نفره جوانان مدال گرفتیم. پس از آن مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ به علت انتشار کرونا به تعویق افتاد و در سال ۲۰۲۲ برگزار گردید. آن زمان خانم مرزوقی سرپرست فدراسیون بود. ژیمناست های ما در اردو بودند اما به علت این که ایمیل در اختیار فدراسیون نبود نتوانستیم تیم را به مسابقات اعزام نماییم. سال جاری هم برای مسابقات پتانسیل لازم وجود دارد اما متاسفانه انگار هنوز این داستان ایمیل و خودخواهی افراد سد راه ژیمناستیک ایران است.
او در آخر اظهار داشت: افرادی که این مشکلات را به وجود آورده اند و ایمیل را در اختیار دارند هنوز می خواهند همه کاره باشند و نامه رسمی از فدراسیون می خواهند. ما هم امیدواریم که این مشکلات هر چه زودتر برطرف شود و ژیمناست ها پس از چند سال باردیگر در مسابقات شرکت نمایند و ژیمناستیک ایران پیشرفت کند.
منبع:

1402/02/31
12:24:14
5.0 / 5
413
تگهای خبر: شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا