ذوب آهن حكم سقوط را امضا می كند؟

آخرین شانس نخستین های فوتبال ایران برای بقا در لیگ برتر فوتبال

آخرین شانس نخستین های فوتبال ایران برای بقا در لیگ برتر فوتبال

ساماس: تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در صورت پذیرش شکست مقابل ذوب آهن اصفهان سقوطی سریع به لیگ دسته اول فوتبال خواهد داشت.به گزارش ساماس به نقل از مهر، رقابت های هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال در حالی امروز جمعه با برگزاری سه دیدار شروع می شود که نه فقط جذابیت رقابت مدعیان قهرمانی به اوج خود رسیده است بلکه تعیین تیم های سقوط کننده به لیگ دسته یک نیز در مرحله حساس خود قرار گرفته است.
ذوب آهن اصفهان در یکی از مهم ترین بازی های این روز میهمان نفت مسجد سلیمانی است که کمترین اقبال را برای بقا در لیگ برتر دارد.
نفتی ها که تنها ۱۳ امتیاز در این فصل کسب کرده اند با وجود عملکرد فنی خوب در دو هفته ابتدایی خیلی زود سقوط آزاد را شروع کردند تا بعد از رضا مهاجری بارها و بارها سکان هدایت فنی این تیم تغییر کند اما ابراهیم اشکش همچون رضا عنایتی نتوانست کاری در این تیم از پیش ببرد تا این تیم هفته های متوالی اشک و حسرت را برای شهری که نخستین بار فوتبال ایران از آنجا طلوع کرده بود به همراه بیاورند.
نفت مسجد سلیمان در صورتی می تواند بقایی معجزه آسا در فصل جاری لیگ برتر داشته باشد که پنج دیدار باقیمانده خودرا با پیروزی پشت سر بگذارد و امیدوار به عدم نتیجه گیری سایر رقیان باشد.
در غیر این صورت نفتی ها با باخت مقابل شاگردان مهدی تارتار در ذوب آهن و پیروزی نفت آبادان و مس کرمان وداعی سریع با لیگ برتر خواهند داشت.

1402/01/25
12:56:18
5.0 / 5
495
تگهای خبر: بازی , پذیرش , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
ساماس - یوگا