برنامه بازیهای شهداب مشخص شد؛

حریفان نماینده ایران در والیبال باشگاه های آسیا مشخص شدند

حریفان نماینده ایران در والیبال باشگاه های آسیا مشخص شدند

ساماس: کنفدراسیون والیبال آسیا لیست تیم های شرکت کننده در مسابقات قهرمانی باشگاه های مردان آسیا 2023 را اعلام نمود و تیم شهداب یزد نماینده ایران در این رقابت ها حریفان مرحله گروهی خودرا شناخت.



به گزارش ساماس به نقل از مهر، بیست وسومین دوره رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا از ۲۴ تا ۳۱ اردیبهشت به میزبانی بحرین برگزار می گردد و تیم شهداب یزد به نمایندگی از کشورمان در این مسابقات حضور خواهد داشت.
این رقابت ها با حضور ۱۶ تیم در چهار گروه مقدماتی زیر شروع می شود:
گروه A: الاهلی (بحرین)، کورین ایر جامبوز (کره جنوبی)، کانبرا هیت (استرالیا) و جاکارتا بهایانگکارا پرسیسی (اندونزی)
گروه B: شهداب یزد (ایران)، گاز جنوب (عراق)، تایچونگ بانک (چین تایپه) و کام ایر (افغانستان)
گروه C: سانتوری سانبردز (ژاپن)، دیاموندفود فاین چف (تایلند)، بایانخونگور کروند جئو (مغولستان) و خایپیل (یمن)
گروه D: آتیرائو (قزاقستان)، پلیس (قطر)، آسپرینگ (هنگ کنگ) و اسپورتینگ (کویت)
بدین ترتیب تیم شهداب یزد قهرمان لیگ برتر مردان سال ۱۴۰۱ ایران، روزهای یکشنبه تا سه شنبه ۲۴ تا ۲۶ فروردین در مرحله مقدماتی به ترتیب به مصاف گاز جنوب (عراق)، کام ایر (افغانستان) و تایچونگ بانک (چین تایپه) می رود.
برنامه کامل مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان به وقت تهران به قرار زیر است:
یکشنبه ۲۴ اردیبهشت:
ساعت ۱۲:
کام ایر (افغانستان) – تایچونگ بانک (چین تایپه)
بایانخونگور کروند جئو (مغولستان) – خایپیل (یمن)
ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه:
پلیس اسپورت (قطر) – آتیرائو (قزاقستان)
گاز جنوب (عراق) – شهداب یزد (ایران)
ساعت۱۷:
دیاموندفود فاین چف (تایلند) – سانتوری سانبردز (ژاپن)
کانبرا هیت (استرالیا) – کورین ایر جومبوز (کره جنوبی)
ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه:
الاهلی (بحرین) – جاکارتا بهایانگکارا پرسیسی (اندونزی)
آسپرینگ (هنگ کنگ) – اسپورتینگ (کویت)
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت:
ساعت ۱۲:
کام ایر (افغانستان) – شهداب یزد (ایران)
بایانخونگور کروند جئو (مغولستان) – سانتوری سانبردز (ژاپن)
ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه:
خایپیل (یمن) – دیاموندفود فاین چف (تایلند)
تایچونگ بانک (چین تایپه) – گاز جنوب (عراق)
ساعت ۱۷:
پلیس (قطر) – اسپورتینگ (کویت)
کانبرا هیت (استرالیا) – جاکارتا بهایانگکارا پرسیسی (اندونزی)
ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه:
الاهلی اسپورت (بحرین) – کورین ایر جومبوز (کره جنوبی)
آتیرائو (قزاقستان) – آسپرینگ (هنگ کنگ)
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت:
ساعت ۱۲:
کام ایر (افغانستان) – گاز جنوب (عراق)
سانتوری سانبردز (ژاپن) – خایپیل (یمن)
ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه:
بایانخونگور کروند جئو (مغولستان) – دیاموندفود فاین چف (تایلند)
شهداب یزد (ایران) – تایچونگ بانک (چین تایپه)
ساعت ۱۷:
پلیس (قطر) – آسپرینگ (هنگ کنگ)
کورین ایر جومبوز (کره جنوبی) – جاکارتا بهایانگکارا پرسیسی (اندونزی)
ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه:
الاهلی (بحرین) – کانبرا هیت (استرالیا)
اسپورتینگ (کویت) – آتیرائو (قزاقستان)
مسابقات در مرحله دوم از روز پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت در چهار گروه جدید پیگیری می شود که تیم های اول و دوم گروههای مقدماتی برای رتبه های اول تا هشتم و تیم های سوم و چهارم گروههای مقدماتی برای جایگاه نهم تا شانزدهم با هم رقابت می کنند.


منبع:

1402/01/23
12:21:12
5.0 / 5
537
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
ساماس - یوگا