انتقاد درویش از تاج:

باید بروم به فدراسیون سوارکاری بگویم مشکل پرسپولیس را حل کند؟

باید بروم به فدراسیون سوارکاری بگویم مشکل پرسپولیس را حل کند؟

به گزارش ساماس، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با انتقاد از اظهارات رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: باید برویم به فدراسیون کشتی یا سوارکاری بگوییم مشکل تیم فوتبال ما را حل کنید!به گزارش ساماس به نقل از مهر، رضا درویش ضمن اشاره به سختی هایی که این باشگاه برای انجام مراحل اداری حضور در لیگ قهرمانان آسیا داشت اظهار داشت: ما حدود سه ماه کارگروه مجوز حرفه ای ما شبانه روز کار کرد و تمام توانشان را گذاشتند که تمام نقصها سالهای گذشته که برای ما ارث مانده بود را مرتفع کنند.
وی افزود: ما موانع را مرتفع کردیم اما یک ارثی از گذشته برای ما مانده که بدهی به رادوشوویچ است که تاکنون 250 هزار یورو را به سختی پرداخت کردیم. به فدراسیون گفتیم که قسط دوم را هم مثل قسط اول از پولی که نزد فیفاست پرداخت کنند اما بهانه آوردند. ما اگر نتوانیم بموقع این پول را بدهیم 200 هزار یورو جریمه می شویم.
درویش افزود: ما اواخر اسفند به فدراسیون فوتبال نامه زدیم که این رقم را از پولی که نزد فیفاست و بدهی ویلموتس هم از همان طریق پرداخت شده را بپردازد که گفتند انجام می دهیم. اما چند روز پیش نامه ای از فیفا به دست ما رسید با این محتوا که با عنایت به اینکه هنوز محاسبات باشگاه ها برای اینکه هنوز معلوم نیست درآمد باشگاه ها از حضور بازیکنانشان در جام جهانی چقدر است، فدراسیون شما می تواند به ما بگوید از پولی که نزد فیفا دارد این مبلغ را پرداخت نماییم.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس افزود: ما که از اول هم گفتیم که فدراسیون پرداخت کند اما ظاهرا آقایان از کسب مجوز حرفه ای پرسپولیس ناراحت هستند و در تلویزیون مصاحبه کردند و گفتند شاید هم پرسپولیس مجوز نگیرد! این آقایان اگر با من مشکل دارند و به من علاقه ندارند نباید با پرسپولیس خصومت داشته باشند.
وی افزود: اگر باشگاه من بعنوان یک تیم فوتبال مشکل دارد باید بروم به فدراسیون کشتی بگویم؟ باید بروم به فدراسیون سوارکاری بگویم مشکل ما را حل کند؟ معلوم است که فدراسیون فوتبال باید مشکل ما را حل کند.
رضا درویش تصریح کرد: در نامه فیفا آمده است که اگر فدراسیون شما بخواهد این بدهی را بدهد، می تواند از محل درآمدش در فیفا این بدهی را پرداخت کند. این شادمانی دارد که بگویند پرسپولیس به آسیا نمی رود؟ این ننگ است برای مسؤلان ما. اینکه استقلال حذف گردیده است شادمانی دارد؟ استقلال همشهری ماست و از نرفتنش به آسیا ناراحت هستیم. استقلال در لیگ قهرمانان آسیا تیم ملی ایران است.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا فدراسیون می توانست از محل درآمدهایش بدهی باشگاه استقلال را هم پرداخت کند اظهار داشت: رقم باشگاه پرسپولیس کمتر بود. ضمن اینکه میزان موجودی ما در فیفا بیشتر از استقلال است و شاید آنها اینقدر پول نداشتند که فدراسیون بخواهد این رقم را بدهد. مشکل ما اینست که فعل خواستن در فدراسیون فوتبال وجود ندارد.


منبع:

1402/01/22
12:06:55
5.0 / 5
470
تگهای خبر: بازی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا