كشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قزاقستان

رنگرز: دو کشتی گیر درحد خودشان نبودند

رنگرز: دو کشتی گیر درحد خودشان نبودند

به گزارش ساماس، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران بعد از کسب عنوان قهرمانی آسیا توسط این تیم اظهار داشت: هرچند دو کشتی گیر در حد و اندازه های خودشان نبودند اما قهرمانی در قزاقستان پرارزش بود.به گزارش ساماس به نقل از مهر، حسن رنگرز در مورد عملکرد تیم ملی کشتی فرنگی ایران و قهرمانی در آسیا اظهار داشت: ما سال قبل در مغولستان نایب قهرمان شدیم و سال جاری در آستانه قزاقستان قهرمان شدیم که جایگاه واقعی کشتی فرنگی ایران است.
وی افزود: این قهرمانی محصول زحمات همه کسانی است که در این زمان برای ملی پوشان زحمت کشیدند. از مربیان سازنده کشور، فدراسیون کشتی و همه کشتی گیرانی که دلاورانه جنگیدند تشکر می کنم.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی افزود: ما در روز اول خیلی خوب جنگیدیم و پنج مدال گرفتیم اما در روز دوم همانطور که از تهران هم پیشبینی می کردیم نتایج دیگری رقم خورد. با این وجود ما قائل به برگزاری مسابقات انتخابی هستیم و باید یک جاهایی هزینه این قانون را بدهیم.
حسن رنگرز در مورد عملکرد کشتی گیران ایران در روز دوم اظهار داشت: یکی دو کشتی گیر در حد انتظار ظاهر نشدند. ظرفیت کشتی فرنگی ایران بیشتر از اینست. عذرخواهی می کنم به خاطر نتایج روز دوم که خواسته های ما تأمین نشد اما همین که در قزاقستان قهرمان شدیم کار ارزشمندی بود.
وی در مورد حضور تیم ملی در رویدادهای پیش روی تیم ملی کشتی فرنگی ایران و انتخاب ترکیب نهایی تیم ملی اظهار داشت: شرایط ما نسبت به کشتی آزاد کاملا متفاوت می باشد. کشتی فرنگی از نظر کیفی محدودتر است. باید ظرفیت های فنی را تا المپیک مدیریت نماییم و چرخه انتخابی را هم به درستی انجام دهیم.
رنگرز افزود: بطور قطع برای حضور شایسته در رویدادهای پیش رو باید دو تا سه تیم باکیفیت فنی نزدیک به هم داشته باشیم. اردیبهشت ماه و پس از جام تختی تمرکز ما روی مسابقات کسب سهمیه المپیک خواهد بود.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران در انتها اظهار داشت: امیدوارم مردم ایران این برگ سبز و قهرمانی آسیا را از ما بپذیرند که همیشه مدیون محبت ها و دعاهایشان هستیم.


منبع:

1402/01/21
22:09:06
5.0 / 5
640
تگهای خبر: كیفیت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا