فاصله ۳ رقمی عالمیان ها

فاصله ۳ رقمی عالمیان ها

به گزارش ساماس، رئیس فدراسیون تنیس روی میز اظهار داشت: نیما عالمیان تا الان خوب بوده است اما باید در مسابقات بیشتری حضور داشته باشد.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، با بیان رنکینگ فدراسیون جهانی تنیس روی میز، نیما عالمان برخلاف امیرحسین هدایی و نوشاد عالمیان سقوط کرد و به رده ۱۸۶ جهان آمد. برخلاف این که نوشاد برادرش روند جهشی را در پیش گرفته و حتی به رده ۵۴ جهان آمد اما نیما با افت رنکینگ روبرو است و فاصله دو برادر سه رقمی شده است.
مهرداد علی قارداشی در گفت و گو با ایسنا در پاسخ به این پرسش که علت افت رنکینگ نیما چه چیزی است و آیا بدین سبب است که برخی مسابقات را به سبب پایین بودن رنکینگ نمی تواند شرکت کند؟ اظهار داشت: قسمتی از آن به این مسئله برمی گردد اما باید یک مقدار منسجم تر برنامه ریزی نماییم و باشگاهش نیز همراهی کند. نیما تا الان خوب بوده است اما نباید به این سطح قانع باشد و باید تلاش بیشتری کند. نیما کمتر در مسابقات است و باید بیشتر حضور داشته باشد. البته هم اکنون تیم ما یکدست است و به کسب سهمیه المپیک امید داریم.
قارداشی در پاسخ به این پرسش که ملی پوشان در ایران نیستند و از وضعیت آنها برای حضور در قهرمانی جهان آفریقای جنوبی اطلاعی دارید یا خیر؟ اشاره کرد: نوشاد و نیما عالمیان، امیرحسین هدایی و امین احمدیان فرانسه هستند و آنجا تمرین می کنند و مسابقه می دهند و شرایط نسبتا بهتری دارند. فشار تمرین حرفه ای و حضور در مسابقات برای آمادگی آنها خوب است. البته تنها بازیکنان ایران نیستند که درگیر لیگ خارجی هستند و بازیکنان کشورهای دیگر هم چنین مسئله ای را دارند.
وی در پاسخ به این پرسش که چه نتیجه ای در قهرمانی جهان برای فدراسیون ایده ال است؟ اظهار داشت: این مسابقات، فینال قهرمانی جهان است و بهترین ها حضور دارند بدین جهت کار خیلی دشوار است اما دو، سه برد بیاورند عالی است.
رئیس فدراسیون تنیس روی میز در مورد تامین هزینه اعزام به مسابقات قهرمانی جهان در آفریقای جنوبی اظهار داشت: هزینه ها بالا است اما ما به هر صورت بود هزینه ها را تامین کرده ایم. شماره حساب فدراسیون در جیب من است و از هر کجا می شود، بودجه ای را برای فدراسیون می گیریم. به هر حال بودجه وزارت ورزش را کم کرده اند و وزارت ورزش زحمت خودرا می کشد اما کافی نیست و ما خودمان هم باید تلاش نماییم.
وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه برای گرفتن ویزای آفریقای جنوبی اقدام نموده اید یا خیر؟ اشاره کرد: گرفتن ویزای آفریقای جنوبی هم دشوار است و آنها بازه زمانی را برای درخواست ویزا مشخص کردند و گفتند که زودتر از آن زمان مراجعه نکنیم. این بازه زمانی شروع شده است و ما هم کارها را آغاز نموده ایم و تلاش می نماییم سر وقت ویزا را بگیریم.1402/01/15
15:23:55
5.0 / 5
417
تگهای خبر: بازی , شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا