مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی:

گلر تیم بازیکنان را تهدید می کند که بازی نکنید!

گلر تیم بازیکنان را تهدید می کند که بازی نکنید!

به گزارش ساماس، خوزستان مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی به شفاف سازی برخی مسائل در این تیم پرداخت.


امیرحسین علاقبند در گفت و گو با ایسنا، در ابتدا ضمن اشاره به تلاشهای فراوان خود برای حفظ تیم در لیگ یک، اظهارکرد: در شرایطی مدیرعامل این باشگاه شدم که بود و نبود این تیم برای مجموعه ملاثانی مهم نبود و در واقع هر کسی به فکر منافع شخصبی خود بود و من هم تک و تنها تلاش کردم و در نهایت با کمک مسئولانی چون مدیرکل ورزش خوزستان، نمایندگان شهر، مالک باشگاه و شورای امنیت تلاش شد که تیم در لیگ بماند.
وی بیان نمود: بطور قطع میتوان پول به این باشگاه آورد اما وقتی تیمی حتی یک برگه از نظر هویت در فدراسیون فوتبال ندارد، هیچ کسی به سراغ آن نمی آید البته من این جرات را کردم و تیمی را که درحال نابود شدن بود، حفظ کردم. روزی که استقلال ملاثانی را تحویل گرفتم حتی زمین بازی هم نداشت. من کار را با ابراهیم اشکش شروع کردم و او هم تیمی را بست که می توانستیم مدعی صعود هم باشیم اما مسائل جانبی و متفرقه کنار تیم استقلال ملاثانی و یکسری افراد کنار تیم سبب شدند هیچ مسئولی دلش نخواهد به سراغ این تیم بیاید.
مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی اضافه کرد: در نقل و انتقالات زمستانه هم ۱۷ بازیکن تیم علیرغم این که از ۳۳ تا ۵۰ درصد مطالبات خویش را دریافت کرده بودند، حاضر نشدند با این تیم ادامه دهند و جدا شدند. من ساعت ها با این بازیکنان صحبت کردم که چرا نمی خواهید بمانید که به من گفتند از نظر روحی در این تیم خسته شده ایم. در واقع آنها نه به خاطر مطالبات شان بلکه به خاطر افرادی که کنار این تیم هستند و مشکلاتی را برای تیم ایجاد می کنند از تیم رفتند. ۹۰ در صد بازیکنانی که رفتند از نظر روحی خسته شده بودند و از همین افراد بی احترامی می دیدند و به آنها فشار روحی وارد شده بود.
وی ضمن اشاره به صحبت های اخیر اسد عبادی خطاب به مسؤلان شهر ملاثانی همچون شهرداری این شهر، اظهار داشت: این گلر به خود اجازه می دهد در مورد هر کسی و هر مسئله ای صحبت و بی احترامی کند. حتی همین فرد بازیکنی را از لیگ ۲ با لابی گری خود به استقلال ملاثانی می آورد و در حالیکه در تیم سابق خود بازی هم نمی کرده و از آغاز فصل با ملاثانی نبوده، مصاحبه می کند و مطالبی که به او دیکته شده است را عنوان می کند و در حالیکه نمی داند از آغاز فصل با ما نبوده می گوید یک سال است با استقلال هستم و مطالباتم را دریافت نکرده ام. من مدیرعامل بی احترامی های این چنینی زیاد دیده ام.
علاقبند اظهار داشت: سه هفته بازی خارج از خانه داشتیم و من بدون اینکه تیم مشکلی برای سفر داشته باشد، شرایط لازم را فراهم کردم و بعد متوجه شدم گلر تیم و نفرات دیگری هر شب با بازیکنان تماس می گرفتند و آنها را تهدید می کردند که بازی نکنید تا تیم از بین برود، اما من واقعا یک تنه جلوی این همه آدم ایستادم. همین گلر در یکی از بازی های ملاثانی دقیقه ۷ کارت می گیرد و اخراج می شود و تیم را از بین می برد تا چهار پنج گل دریافت کند. طبق مدارکی که دارم مشخص می شود اسد عبادی چقدر عمدا به تیم ضربه زده است و از تهدید بازیکنان برای بازی نکردن اهداف شخصی دارد. در هر صورت همین گلر که به صورتی صحبت می کند که گویا دلسوز تیم است، جزو نفراتی است که به بازیکنان می گوید بازی نکنید.
وی اظهار داشت: پیش هر مسئولی برای کمک می رویم می گویند تا امثال این افراد در تیم و کنار تیم هستند، هیچگاه کمک نمی نماییم چونکه معلوم نیست چه اتفاقاتی در تیم می افتد. من تنهایی و بدون اینکه دستم را جلوی کسی دراز کنم، تا حالا تیم را اداره کرده ام. ابراهیم اشکش هم به خاطر همین مسائل وقتی پیشنهاد دیگری به او رسید، از ملاثانی جدا شد. پس از جدایی این مربی حتی از او تشکر که نکردند هیچ، مبادرت به تخریب اشکش داشتند. شرایط در استقلال به صورتی شده که گویا هر کسی در این تیم زحمت می کشد تاریخ انقضای آن یک ساله است.
مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی اظهار داشت: اسد عبادی به تازگی ۱۰۵ میلیون تومان از من گرفته است و فیش بانکی آن موجود است، آن وقت چگونه می گوید رسید من جعلی بوده است. می خواهم بدانم اگر من نبودم، این تیم برای بازی هایش حتی می توانست تا میدان اول در ملاثانی هم برود؟
وی افزود: در حالیکه عبادی شب پیش از هر بازی با بازیکنان تماس می گیرد که بازی نکنید اما من آنقدر شرف و غیرت دارم که نگذارم برای تیمم مشکلی پیش بیاید. بازهم تاکید می کنم پول های زیادی برای کمک به استقلال ملاثانی میتوان وارد تیم کرد اما به شرطی که افرادی که در استقلال سمت ندارند اما به صورت هفتگی خواستار دریافت پول هستند، کنار بروند. متاسفانه اهداف شخصی برای عده ای که حتی سمتی هم در تیم ندارند، در این تیم اولویت است. باشگاه باید از این افراد پاکسازی شود تا مسؤلان علاقمند به کمک به ملاثانی شوند.
علاقبند در واکنش به این سؤال که گفته می شود بازیکنان قرار نیست در بازی با شهرداری همدان وارد زمین شوند، اظهار داشت: همین نفراتی که به آنها اشاره داشتم بازیکنان را تحریک می کنند. حتی تدارکات تیم هم با صحبت های همین نفرات، استقلال را برای بازی ها همراهی نمی کند و این ها مشکلاتی است که برای تیم ایجاد می کنند.
وی ادامه داد: مردم باید بدانند بازیکنی که می گوید مسؤلان بیایند و به استقلال ملاثانی کمک کنند، اصلا این تیم برای آن مهم نیست و تنها به فکر منافع شخصی خود و گرفتن پول است. سالهای گذشته هم پول هایی که از راه ارگان های مختلف به استقلال کمک می شد، به حساب گلر تیم واریز می شد و بعد هم معلوم نیست پول ها کجا هزینه می شده است و هم اکنون باید در این خصوص توضیح دهد. همین افرادی که در کنار تیم هستند و سمتی ندارند حتی اجاره نداده اند به اسم استقلال ملاثانی حساب بانکی ایجاد شود و به جای اینکه مالکیت تیم را مشخص کنند، مشکل ایجاد می کنند. به هر حال تا وقتی آن عده که باید هفتگی به آنها پول برسد و اگر نرسید بازیکنان را تهدید می کنند که نباید بازی کنید کنار تیم هستند، باشگاه استقلال ملاثانی درست نخواهد شد.
علاقبند در انتها اظهار داشت: جا دارد از مدیرکل ورزش خوزستان، شهردار و فرماندار ملاثانی که در این زمان کنار من بوده اند، قدردانی کنم. امیدوارم مشکلات تیم با همراهی همه دوستان در هفته های باقی مانده حل شود. همینطور مردمی که باید بدانند من چقدر در این تیم تلاش داشته ام، خود متوجه بوده و هستند که از آنها هم قدردانی می کنم.1402/01/03
20:23:40
2.5 / 5
496
تگهای خبر: امنیت , بازی , فوتبال , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا