فریسات:

چقدر از بازیکنم خواهش کنم بازی کن!

چقدر از بازیکنم خواهش کنم بازی کن!

ساماس: خوزستان سرمربی تیم فوتبال استقلال ملاثانی درباره ی دلیلهای ترک اردوی تهران توضیحاتی ارائه داد.


عزیز فریسات در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: قرار بود امروز از تهران راهی شمال شویم تا فردا مقابل دریابابل بازی نماییم اما مشکلاتی در اردو پیش آمد که همین مشکلات موجب دلخوری من و ترک اردو شد.
وی افزود: در جلسه ای که طی روزهای گذشته مدیرعامل باشگاه با بازیکنان داشت قرار شد نهایتاً تا امروز (چهارشنبه) مطالبتان بازیکنان پرداخت گردد اما تا حالا پولی به حساب بازیکنان واریز نشده است و بازیکنان هم حاضر نیستند مقابل دریابابل بازی کنند برای اینکه از شرایط پیش آمده ناراضی هستند و من هم باتوجه به همین شرایط ترجیح دادم اردو را ترک کنم و به اهواز برگردم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال ملاثانی اضافه کرد: بازیکنان تیم در مدت اخیر به خاطر احترام به من در تمرینات حاضر شده اند و سکوت کردند اما من دیگر از بازیکنانم خجالت می کشم و اگر تا ساعتی دیگر پول به حساب بازیکنان واریز شد و آنها در وضعیت بهتر قرار گرفتند من هم برای بازی با دریابابل روی نیمکت تیم می نشینم.
وی اشاره کرد: واقعاً نسبت به این شرایط گله مند هستم و الان هم در اردویی هستیم که نه تدارکات و نه سرپرست تیم حاضر هستند. ضمن این که وسایل تمرینی هم نداریم. این تیم به امان خدا رها شده است و آیا مگر می شود با این شرایط کار کرد و بعد هم مثل بازی با خوشه طلایی که بازیکنان به سبب مشکلات بی انگیزه بازی کردند، چهار گل دریافت می نماییم و می گویند علت این شکست چه بوده است؟ مگر مقرر است مربی در چنین شرایطی معجزه کند؟
فریسات بیان کرد: وقتی بازیکن تمرکز ندارد و روی او فشار است هر نتیجه ای ممکنست رقم بخورد و کار در چنین شرایطی از دست من خارج است. آقای علاقبند هم می گوید تمام کار روی دوش او است و به او حق می دهم که انجام کارها تنها ازطریق یک نفر سخت باشد اما من مربی باید تمام تمرکزم روی بحث فنی تیم باشد و این که بازیکن بگوید به خاطر پرداخت نشدن مطالباتش تمرین نمی کند واقعاً برای من دشوار است.
وی اشاره کرد: طی جلسه ای که شب گذشته با بازیکنان داشتیم آنها تصمیم گرفتند که فردا مقابل دریابابل بازی نکنند و حتی به من گفتند اگر تا امروز مطالباتشان پرداخت نشد دیگر به آنها نگویم یک دفعه دیگر به خاطر من بازی کنید. وقتی بازیکن رودرروی من می ایستد و چنین حرف هایی را می زند من دیگر چه انتظاری می توانم از او داشته باشم که با تمرکز بازی کنم. مگر می شود من دائماً از بازیکن خواهش کنم که بمان و بازی کنم و مگر در چنین شرایطی من دیگر می توان کار فنی و فوتبالی انجام دهم.1401/12/24
16:25:28
5.0 / 5
450
تگهای خبر: بازی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا