حاشیه های عجیب نفت مسجدسلیمان

حاشیه های عجیب نفت مسجدسلیمان

به گزارش ساماس، مشخص نیست حواشی هفته های اخیر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان چه زمانی مقرر است تمام شود؛ حاشیه هایی که تیشه به ریشه این تیم زده است.



به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، باشگاه نفت مسجدسیلمان در ایام بسیار بدی به سر می برد؛ از وضعیت بد جدول و خطر سقوط گرفته تا حواشی این روزها در رختکن تیم؛ حاشیه هایی که سبب شده عده ای در قامت و ادعای هواداری درحال سوق دادن تیم به سمت لیگ یک هستند.

خیلی ها نسل محمد و سهراب بوقی که نسل متفاوت لیدرها به حساب می آید را به یاد دارند؛ نسلی که برایشان نه رنگ مهم بود و نه پول، بلکه لیدری برایشان عشق بود اما در سالهای اخیر بعضی از لیدرها وظایف خویش را فراموش کرده اند و به لیدر بودن بعنوان یک شغل نگاه می کنند تا عشق. در فوتبال امروز خیلی ها از لیدرها بعنوان دست های پشت پرده هم یاد می کنند؛ افرادی که برای سر دادن شعارهایشان، پول حرف اول را می زند و حالا حتی برخی لیدرها پا را فراتر از شعار دادن گذاشته اند و تهدید را هم چاشنی کار خود کرده اند!

۱۸ بهمن ۱۴۰۱، تیم نفت در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم استقلال رفت؛ دیداری با حواشی فراوان - برای نفتی که می جنگید تا با کسب حداقل امتیاز در آن بازی به آینده و برای بقا امیدوارتر شود - همراه بود. نفت بازی را باخت و پس از آن هم اتفاقاتی رخ داد که در نوع خود جالب توجه و البته تلخ بود و شأن هواداری را زیر سوال برد. در انتها این بازی یکی از لیدرهای نفت وارد رختکن می شود و مبادرت به تهدید بازیکنان می کند.

اقدام این لیدر آنقدر برای بازیکنان غیرقابل درک بود که پس از آن دیدار امیرحسین کریمی، هافبک نفت از شدت ناراحتی عنوان نمود "از همین جا به مسؤلان استانی اعلام می کنم اگر جلوی این شخص را نگیرند، من دیگر در تمرینات نفت حاضر نخواهم شد. در واقع اگر مشکل جانی داشته باشم، دیگر به مسجدسلیمان نمی روم و باشگاه خودش ضرر می کند."

نکته دردناک قضیه این جا بود که همین فرد پس از بازی در مقابل دوربین خبرنگاران قرار گرفت و نه تنها از انجام کار خود ابراز پشیمانی نکرد بلکه با صراحت تمام اعلام نمود که باز هم این کار را تکرار خواهد نمود.

تمام این اتفاقات از آن روز به بعد شرایط بدی را در اردوی نفتی ها برای شاگردان عنایتی رقم زد؛ بازیکنانی که باید در آرامش به فکر راه چاره می بودند تا تیم از قعر جدول جدا شود و سهمیه این شهر در لیگ برتر حفظ شود، از آن روز به بعد با فشار روحی مضاعف کار کردند تا مباد باردیگر اتفاقات بازی با استقلال تکرار شود؛ یعنی بازیکن برای برد به زمین نمی رفت، به زمین می رفت تا باردیگر تهدید نشود!

پس از گذشت چند هفته و در حالیکه نفتی ها همچنان نتوانسته بودند به وضعیت جدولی شان سامان بدهند، روز گذشته در یک بازی خانگی که استقبال چندان خوبی هم از جانب هواداران نفت صورت نگرفت به مصاف نساجی رفت. یک نیمه خیلی خوب برای شاگردان عنایتی که دو گل هم در برداشت و تیمش برنده به رختکن رفت اما در نیمه دوم، نفتی ها باردیگر به مشکل برخوردند و دریافت دو گل، سبب شد که با تساوی از بازی بیرون بروند.

در پایان این بازی عنایتی به نشست خبری نیامد اما او گویا از مسائل مختلفی گله مند بود که حاضر به پاسخگویی به سوالات خبرنگاران نشد چون به قول خودش اگر در نشست حاضر می شد "ممکن بود از شدت عصبانیت حرف هایی را به زبان بیاورد که شاید گفتن آنها در آن مقطع لازم نبود." البته او به این نکته هم اشاره نمود که پس از بازی اتفاقاتی رخ داد که با خصوصیت اخلاقی او جور در نمی آمد و در نهایت او شبانه تصمیم به استعفا گرفت.

اما پس از بازی بر عنایتی چه گذشت که تصمیم گرفت مثل چند هفته پیش باردیگر استعفا کند؟ گویا عنایتی قصد داشته به نشست خبری برود و رو در روی خبرنگاران بنشیند اما باز هم فردی که در قامت هوادار یا لیدر ظاهر می شود پس از بازی در راهروی منتهی به رختکن حرف هایی خارج از عرف نسبت به عملکرد عنایتی و تیمش داشته است؛ توهین هایی که عنایتی تصمیم می گیرد عطای مربیگری در نفت را به لقایش ببخشد و استعفا کند.





منبع:

1401/12/16
14:12:33
5.0 / 5
341
تگهای خبر: بازی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا