احتمال سقوط کدام تیم ها از لیگ برتر بیشتر است؟

احتمال سقوط کدام تیم ها از لیگ برتر بیشتر است؟

به گزارش ساماس، یک بازیکن سابق فوتبال می گوید روند تیم های نفتی بشکلی پیش می رود که احیانا هر دو تیم سقوط می کنند.حسن اشجاری در گفتگو با ایسنا در رابطه با وضعیت مدعیان لیگ برتر فوتبال در هفته ای که گذشت، اظهار نمود: توقف سپاهان و استقلال قابل پیشبینی بود و احتمال امتیاز از دست دادن آنها وجود داشت. سپاهان در هفته های گذشته تیم خوبی نشان داده بود اما قابل پیشبینی بود که امتیاز از دست می دهد. با این وجود همین یک امتیاز هم برای آنها خوب بود.

آلومینیوم اراک

او در رابطه با عملکرد آلومینیوم در این فصل از رقابت ها اظهار داشت: آلومینیوم به مدعیان نمی بازد. آنها کاملا سپاهان را کنترل کردند. مهدی رحمتی و تیمش قابل ستایش هستند. مجموعه آلومینیوم کار درستی انجام دادند و به مهدی رحمتی اعتماد کردند و الان ثمره اش را می بینند. آنها در نیمه بالایی جدول قرار دارند و از شرایط خوبی برخوردار می باشند. جایگاه هفتم می تواند برای آنها خوب باشد و احتمال دارد تا پایان لیگ شرایط بهتر هم بشود.استقلال و پرسپولیس

بازیکن سابق استقلال در رابطه با توقف آبی پوشان مقابل نساجی و همینطور پیروزی سرخپوشان مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: نساجی در این فصل نتایج زیاد خوبی نگرفته بود و نیاز داشت که از استقلال امتیاز بگیرد. به نظر من یک امتیاز هم نتیجه خوبی است چون استقلال تیمی است که هم در خانه و هم خارج از خانه تیم بسیار خوبی نشان داده است و پیروز می شود. متوقف کردن استقلال نتیجه خوبی است.

او افزود: پرسپولیس هم توانست از فرصتی که برایش به وجود آمد، استفاده نماید و پیروز شود. پیروزی مقابل سپاهان سبب شد روحیه این تیم بالا برود و در بازی مقابل نفت، نمایش قابل قبولی از خود به نمایش گذاشت. در مقابل، نفت در خط دفاع گرفتار مشکلات زیادی بود و در نهایت شکست خورد. من اصلا دوست ندارم نفت مسجدسلیمان سقوط کند.تراکتور

اشجاری در رابطه با وضعیت تراکتور و عملکرد خمز بیان نمود: در تراکتور فاصله بین خطوط فوق العاده عالی است و این نشان داده است که خمز روی شکل تیمی اش بسیار کار کرده است. او توانسته تمام تفکراتش را در تیم پیاده کند. خمز مربی با کلاسی است و تراکتوری که سال قبل پر از فراز و نشیب بود، این گونه متحول شده است.

او افزود: تراکتور تیمی سراسر حمله است. مدیران باشگاه پس از چندین سال مربی عوض کردن و تصمیمات پر صدمه بالاخره نتیجه اش را دیده اند. هیچ چیزی در ادامه فصل ناممکن نیست و با این فوتبال، تراکتور امکان دارد تیم های بالانشین را اذیت کند. فاصله با صدر زیاد است اما هیچ چیزی دور از دسترس نیست.قعر جدول (مس کرمان، نفت مسجدسلیمان و صنعت نفت آبادان)

او در رابطه با عملکرد سه تیم پایینی جدول لیگ برتر اظهار داشت: فکر نمی کنم مس کرمان سقوط کند چون آنها باشگاهی دارای ساختار هستند. مس کرمان در بازی های داخل خانه خوب کار می کند و نتیجه می گیرد. مهم ترین مسئله هم اینست که مشکلات مالی ندارد. دو تیم نفتی تغییرات زیادی در مدیریت و در مربی گری تیمشان داشتند و مشکلات مالی زیادی را تجربه کردند. این مسائل بسیار به تیمشان صدمه می زند. تنشی که مابین تماشاگران و بازیکنان نفت مسجدسلیمان به وجود آمد هم روی نفتی ها تأثیر گذاشت. اگر در آبادان هم چنین اتفاقی رخ دهد کار سخت می شود. با ادامه این روند تیم های سقوط کننده همین دو تیم نفتی هستند.


1401/12/12
10:26:09
5.0 / 5
479
تگهای خبر: بازی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا