منتظر رخصت رنگرز هستم؛

نوری: از کشتی خداحافظی نکردم

نوری: از کشتی خداحافظی نکردم

به گزارش ساماس، عضو سابق تیم ملی کشتی فرنگی ایران با تأکید بر اینکه از کشتی خداحافظی نکرده است اظهار داشت: برای افتخارآفرینی باردیگر با دوبنده تیم ملی منتظر دستور و رخصت سرمربی تیم هستم.به گزارش ساماس به نقل از مهر، اوایل دیماه سالجاری بود که عنوان شد حسین نوری عضو تیم ملی کشتی فرنگی ایران از دنیای کشتی خداحافظی کرده است. با اینحال او با رد خداحافظی اش، با سرمربی تیم ملی گفتگو کرده تا در صورت داشتن شرایط لازم در خدمت تیم ملی ایران باشد.
حسین نوری مدال برنز مسابقات جهانی ۲۰۱۷ پاریس و مدال طلا بازی های آسیایی ۲۰۱۸ را در کارنامه دارد و از مدتی پیش تمریناتش را برای حضور پرقدرت در کشتی فرنگی آغاز نموده است.
این ملی پوش سابق کشتی فرنگی ایران در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تبریک به کادر فنی و کشتی گیران به خاطر موفقیت های اخیر به انتشار خبر خداحافظی اش واکنش نشان داد و اظهار داشت: پس از مسابقات قهرمانی کشور به خاطر شرایط روحی نامناسب که ناشی از مشکلات شخصی و مساعد نبودن شرایط مادرم بود، تصمیم احساسی گرفتم اما پس از صحبت با آقای رنگرز تصمیم به برگشت گرفتم.
وی افزود: در صحبت هایی که با آقای رنگرز داشتم همه مشکلات شخصی و موانعی که بر سر راهم بود را توضیح دادم و ایشان هم با روی باز حرف هایم را شنید. ایشان تصور می کردند من خداحافظی کرده ام در صورتیکه اینچنین نبود و فقط به خاطر مشکلات شخصی و وضعیت روحی نامناسب آن اتفاق رخ داد.
حسین نوری در ادامه اشاره کرد: مسابقات قهرمانی کشور را فراموش کردم و در آرامش روحی و جسمی تمریناتم را بصورت تخصصی دنبال می کنم.

قهرمان بازیهای آسیایی افزود: از دکتر رنگرز به خاطر درک بالایی که از مربیگری حرفه ای دارند بی نهایت سپاسگزارم. کمتر مربی در دنیا وجود دارد که پس از چنین اتفاقاتی پیگیری کند تا ببیند ریشه مشکل از کجا بوده و پس از آن هم به فکر خوب کردن شرایط روحی ورزشکارش باشد. خوشحالم که مثل برادر صحبت هایم را شنید و کمکم کرد.
وی با تقدیر از حمایت های رنگرز که منجر به بازگشت روحی او شده است اظهار داشت: از روزی که با ایشان صحبت کردم همه مشکلات را کنار گذاشتم و با برنامه ریزی دقیق، تمرینات منظم کشتی و آمادگی جسمانی تخصصی را در دستور کار قرار دادم. هم اکنون هم به لحاظ بدنی وضعیت خوبی دارم و هم حال روحی ام بسیار عالی است. این آمادگی را دارم تا با اجازه و رخصت دکتر رنگرز و کادر فنی، برای ایران عزیزم افتخار آفرینی کنم.
حسین نوری در آخر اظهار داشت: برای من به عنوان یک ورزشکار موفقیت ایران و شاد کردن دل مردم با اهمیت ترین هدف است. وقتی پرچم ایران بالا می رود بهترین حس برای من به عنوان یک خدمتگزار کشتی است و تمام تلاشم را خواهم کرد تا هم کادر فنی را از اعتمادشان به من سربلند کنم و هم که بتوانم به این هدف مهم یعنی، افتخار آفرینی برای ایران برسم.

1401/11/19
12:35:34
5.0 / 5
264
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا