پس از انجام عمل جراحی؛

دوری سه ماهه حامد حدادی از میادین بسکتبال

دوری سه ماهه حامد حدادی از میادین بسکتبال

به گزارش ساماس، به قول سرمربی تیم ملی بسکتبال و بنا به تشخیص پزشک معالج حامد حدادی، این ملی پوش تا سه ماه آینده به علت جراحی اجازه تمرین و بازی ندارد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، حامد حدادی کاپیتان تیم ملی بسکتبال حدود دو هفته پیش در جریان رقابت های باشگاهی چین گرفتار صدمه دیدگی شد آنگونه که به خاطر پارگی آشیل مجبور به جراحی شد.
جراحی حدادی در چین انجام شد با این وجود سرمربی تیم ملی بسکتبال که در مجارستان اقامت دارد طی این مدت با وی در ارتباط بوده است. وی حتی با وجود اطمینان از این که حدادی به علت جراحی نمی تواند تیمش را در مرحله ششم انتخابی جام جهانی همراهی کند، پیگیر وضعیت این بازیکن است آنگونه که می گوید این بازیکن طبق تشخیص و تاکید پزشک تا سه ماه اجازه هیچ حرکتی در بسکتبال ندارد.
سعید ارمغانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مدام با حامد حدادی در ارتباط هستم و وضعیتش را پیگیری می کنم. مساله ای که اهمیت داشت جراحی او بود که خوشبختانه خیلی خوب انجام شد. پزشکی که حدادی را جراحی کرده از پزشکان مجرب و معتبر چین است. او بعد از اطلاع از صدمه دیدگی حدادی، شخصا برای جراحی این بازیکن اعلام آمادگی کرده و خویش را از پکن به شهر محل اقامت حامد رسانده است.
وی با تاکید مجدد بر این که جراحی حامد حدادی بدون مشکل بوده است، تصریح کرد: البته با تشخیص و تاکید پزشک او سه ماه نباید هیچ حرکتی در بسکتبال داشته باشد. ازاین رو همانطور که قبلا هم گفته بودم او را برای دیدارهای پنجره ششم انتخابی جام جهانی در اختیار نداریم. پس از گذشت این زمان هم باید ببینیم وضعیت حامد چگونه می شود. هم اکنون سلامتی او مهم ترین مساله است.
سرمربی تیم ملی بسکتبال اشاره ای هم به کلیات برنامه هایش برای حضور در پنجره پایانی انتخابی جام جهانی داشت و اظهار داشت: لیست ۲۴ نفره بازیکنان برای اعلام به فیبا آماده است و تا قبل از پایان وقت تعیین شده ارسال خواهد شد. این روزها از همینجا پیگیر لیگ برتر و رقابت های باشگاهی غرب آسیا هستم تا وضعیت بازیکنان را ارزیابی کنم. وقتی به ایران بازگشتم با جدیت بیشتری این مساله پیگیری می شود.
ارمغانی خاطرنشان کرد: با حضور حدود ۱۸ - ۱۷ بازیکن اردوی تیم ملی را آغاز می نماییم و مطابق برنامه یک هفته زودتر هم به ژاپن می رویم تا قبل از دیدار با تیم ملی این کشور، یکی دو دیدار تدارکاتی برگزار نماییم.

1401/10/25
15:00:34
5.0 / 5
585
تگهای خبر: بازی , پزشك , پزشكی , جراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا