بوستانی:

رفتار آقای مدیرعامل با اشکش بی احترامی به خوزستان است!

رفتار آقای مدیرعامل با اشکش بی احترامی به خوزستان است!

به گزارش ساماس، خوزستان مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خطاب به مدیرعامل باشگاه، اظهار داشت: هر چند او مدیر پاکی است اما دارد فریب کسانی می خورد که این شهر و این تیم را به چشم منفعت مالی می بینند.


کریم بوستانی در جمع خبرنگاران اظهارکرد: این تیم و مجموعه درحال بهتر شدن است و همه تغییرات را در تیم مشاهده کرده اند. کادر فنی در راس آن اشکش با تلاش و یکدلی موجب امیدواری مردم مسجدسلیمان شده اند.
وی اضافه کرد: من کریم بوستانی بچه مسجدسلیمان هستم و سال ها در این فوتبال بوده ام، هیچ گاه چنین رفتاری از مدیرعامل یک تیم ندیدم؛ چندین روز است که مدیر عامل تهران است و یک دفعه به تیم سر نزده و تیم رها کرده است. تمام بازیکن ها و کادر فنی شاکی هستند و حتی امروز تمرین نکردند چون آقای اشکش دنبال ریخت و پاش نیست و تیم نیز دارد با این بازیکنان لایق می سازد و به این بازیکنان اعتقاد دارد و دنبال تقویت تیم با بازیکنان لایق است.
مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: آقای اشکش، حافظی، طاهری، حدادی، جاسمی و.. کادر فنی این تیم بوده و سرمایه های استان هستند و این رفتار شایسته فوتبال استان نیست. بجای حمایت، ناراحت هستند که تیم بهتر شده است و نتیجه گرفته است و درحال بهتر شدن است!
وی اضافه کرد: البته تمام این اتفاقات منشا مالی دارد چون ما و آقای اشکش به فکر تک ریال پول شهرمان هستیم و اجازه نمی دهیم بازیکن بنجل به این تیم بیاید. اگر پول هست چرا پول خرج بازیکن های بی کیفیت کنند؟ چرا نمی آیند پول بازیکنان حاضر در تیم را بدهند؟ چرا سنگ اندازی می کنند؟ دلیل تمام این رفتارها فراری دادن بومی های دلسوز است اما به کوری چشم آقایان ما این تیم را با اقتدار در مسابقات نگه خواهیم داشت.1401/10/24
15:15:20
5.0 / 5
615
تگهای خبر: بازی , فوتبال , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا