مدیرعامل شاهین:

همه از بیرون تیم را می بینند و خبری از درون تیم ندارند

همه از بیرون تیم را می بینند و خبری از درون تیم ندارند

مدیرعامل شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: همه مسائل را از بیرون می بینند و خبری از درون تیم و فقط می گوید تغییرات درست نبود و زمان را از دست دادید.سعید مسی گر در گفتگو با ایسنا درباره وضعیت شاهین بوشهر اظهار نمود: پس از این که پاشازاده را بعنوان سرمربی جدید انتخاب کردیم تغییرات مشهودی در تیم به وجود آمد و در بازی مقابل پارس جنوبی مشخص بود چقدر تغییر کردیم و به روند رو به رشدی رسیدیم. پاشازاده دو سه هفته هم به زمان نیاز داشت که بتواند تفکراتش را در تیم اجرا نماید چون که تیم شاهین متاسفانه در طول فصل حضور چهار سرمربی مختلف را تجربه نمود. با ویسی شروع کردیم، میشو جایگزین او شد و کریمیان هم مدتی سرمربی بود و همه با تاکتیک های متفاوت تیم را هدایت می کردند.

او با بیان این که پاشازاده احتیاج به زمان دارد، عنوان کرد: عملکرد خوب شاهین را در بازی قبل می توانید ببینید که چقدر شرایط تیم بهتر شده است. با این برد برای ماندن در لیگ امیدوار شدیم. شاهین دو بازی مهم در لیگ خواهد داشت و هر دو بازی هم برای حکم مرگ و زندگی را دارد و الان هم فقط به بازی با تراکتور فکر می نماییم و برنامه تمرینی و تاکتیکی تیم فقط برای این بازی طراحی شده است. باید حداکثر امتیاز را بگیریم که در جدول بمانیم و امیدوار به آینده باشیم.

مدیرعامل شاهین شهرداری بوشهر در پاسخ به این سؤال که پاشازاده فصل آینده در شاهین می ماند؟ اظهار داشت: ابتدا بحث تیمداری شهرداری وجود دارد و باید این مسئله حل شود و به این نتیجه برسند که می خواهند سال آینده تیم داری کنند یا شاهین را واگذار کنند. پس از این باید به فکر سرمربی تیم باشیم. ما صحبت های اولیه را هم با پاشازاده انجام دادیم اما اول باید مسئله تیم داری شاهین حل شود و بعد به این مورد بپردازیم.

او در ارتباط با این که برخی کارشناسان از دست دادن زمان برای انتخاب سرمربی جدید را مهم ترین عامل وضعیت نامناسب شاهین در جدول لیگ برتر می دانند، بیان نمود: همه مسائل را از بیرون می بینند و خبری از درون تیم ندارند. پس از این که میشو به خاطر لغو لیگ از ایران رفت، کاملاً برنامه تمرینی، بدنسازی و حتی برنامه غذایی را مشخص کرده بود. از تمرینات تیم فیلم می گرفتیم و برای میشو می فرستادیم. کریمیان هم بالای سر تیم بود و در کل کارمان را داشتیم برای آمادگی تیم انجام می دادیم و صحبتی از نیامدن میشو نبود و هر روز زمان بازگشتش را به تعویق می انداخت و می گفت حتما برمی گردد. همین مسئله سبب شد زمان را از دست دهیم وگرنه اگر می دانستیم نمی آید، همان اول تصمیم دیگری می گرفتیم.

مسی گر افزود: از روز اولی که شاهین در لیگ برتر استارت زد کریمیان بعنوان کمک اول در کنار ویسی بود و با حضور میشو باز هم کریمیان کنار این مربی بود و کمک کردند. او کلاً با تیم آشنایی داشت. تغییر نگرش و تغییر روند باردیگر برای شاهینی که پیش از این با دو سرمربی متفاوت کار می کرد راحت نبود. نگرش میشو سبک مربی گری اروپای شرقی بود و فوتبال قدرتی و سرعتی در برنامه های وی بود. برنامه این مربی کروات تمرین سالاری بود و با تمرین زیاد نتایج خوبی هم کسب می کرد. تیم ما به این تمرینات زیاد عادت کرده بود.

او افزود: در هشت هفته آخر با نیامدن میشو باید تصمیم دیگری می گرفتیم. اگر مربی جدیدی انتخاب می کردیم باید باز هم تغییر نگرش می دادیم که کار درستی نبود چون که زمان لازم را نداشتیم. این تغییرات سبب می شد تیم و تفکر بازیکنان گرفتار چندگانگی شود. تصمیم گرفتیم کریمیان را انتخاب نماییم تا او بتواند با همان نگرش میشو ادامه دهد که متاسفانه نشد. ۹۰ درصد اذعان عمومی به این ماجرا فنی نگاه نمی کنند و فقط می گوید تغییرات درست نبود و زمان را از دست دادید. ما سعی کردیم بهترین تصمیم را بگیریم اما به هر حال نشد. میشو و پاشازاده عالی هستند اما دیدگاه ما این بود که متاسفانه بد شانس بودیم.
1399/05/18
15:55:02
5.0 / 5
1614
تگهای خبر: زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱