مجوز حرفه ای استادیوم آزادی با الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا صادر شد

مجوز حرفه ای استادیوم آزادی با الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا صادر شد

به گزارش ساماس، علیرضا فاضلی اظهار داشت: گواهینامه انطباق با الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا برای اولین بار از بدو تاسیس استادیوم فوتبال آزادی با حمایت و مدیریت وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به دست آمد و می تواند نوید بخش روزهای خوبی برای ورزش ملی و باشگاهی ما باشد.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، علیرضا فاضلی مدیر مجموعه ورزشی آزادی با اشاره به کسب مجوز حرفه ای اولیه استادیوم آزادی منطبق با الزامات AFC اظهار داشت: خوشبختانه بعد از بررسی های گوناگون شرکت بین المللی مورد تایید مرکز ملی تایید صلاحیت، گواهینامه انطباق با الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا برای استادیوم آزادی صادر شد تا بعد از ارسال به AFC به تایید نهایی برسد.
مدیر مجموعه ورزشی آزادی اشاره کرد: بنده به نمایندگی از جامعه ورزش از دکتر سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان که در طول این مدت با جدیت موضوع رفع مشکلات و موانع موجود در راه انطباق استادیوم ورزشی آزادی با الزامات کنفدراسیون آسیا را پیگیری کردند و از هیچ کمکی دریغ نکردند تشکر و قدردانی کنم.
بدون شک بدون راهنمایی ها و حمایت همه جانبه ایشان این اتفاق رخ نمی داد.
وی ادامه داد: از مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور که صفر تا صد مدیریت و پیگیری های این مهم بر عهده ایشان بود و کوشش های شبانه روزی ایشان در تمام مراحل کار گره گشا بود و وسواس ایشان در اجرای هرچه بهتر برنامه ها موجب شد تا در کمترین زمان ممکن معایب و مشکلات موجود در استادیوم آزادی رفع گردد قدردانی می کنم.
مدیر مجموعه ورزشی آزادی اشاره کرد: روزی نبود که آقای یوسفی در روند گزارش انجام کار قرار نگیرند و تاکید ایشان بر این بود که در کوتاه ترین بازه زمانی باکیفیت ترین کار در آزادی صورت گیرد. مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور علاوه بر مشاوران و متخصصان مجرب حاضر در پروژه چندین مشاور زبده جدید نیز به مجموعه کار اضافه کردند تا با خرد جمعی و تصمیم گروهی بهترین اقدامات در آزادی انجام شوند. با حمایت ایشان در هیچ قسمتی از پروژه نگرانی برای ما وجود نداشت.
فاضلی افزود: کسب مجوز حرفه ای استادیوم ورزشی آزادی برای نخستین بار از بدو تاسیس این مجموعه حاصل شده است و می تواند نوید بخش روزهای خوبی برای ورزش ملی و باشگاهی فوتبال ما باشد. این اتفاق نتیجه همدلی، مدیریت، تلاش و یکپارچگی همه ارکان از وزارت ورزش و جوانان گرفته تا شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، مجموعه ورزشی آزادی و متخصصان و پیشکسوتان و کارشناسان این حوزه بوده است.
وی ادامه داد: من و همکارانم در مجموعه ورزشی آزادی به عنوان خادم ورزش کشور آمادگی هر نوع اقدامات اصلاحی در راستای رفع موانع و مشکلات هرچند کوچک موجود را داریم. در این راه از نظرات و پیشنهادات متخصصان و کارشناسان خبره این حوزه استفاده خواهیم کرد تا با خرد جمعی در امتداد توسعه ورزش کشور گام برداریم.
منبع:

1401/09/19
15:13:12
5.0 / 5
537
تگهای خبر: شركت , فوتبال , كیفیت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا